Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Billcon

Сортування:

Лічильники Billcon – спеціалізована техніка для успішного банкінгу

Знайти хороше банківське обладнання не так просто, як може здатися на перший погляд. Проте існують такі бренди, які завоювали серця сотень тисяч покупців.

Компанія уклала ряд угод із американськими дослідницькими центрами, що є вагомим аргументом на користь вибору цього бренду. Де ви ще можете зустріти банківську техніку, виготовлену за японськими стандартами якості, із застосуванням сучасних американських технологій? В умілих руках і при правильній експлуатації, лічильники монет Billcon, лічильні машинки для грошей прослужать не один десяток років.

Лічильники банкнот Billcon – найкращі характеристики, без компромісів

Крім тривалого терміну роботи, обладнання відрізняється високою продуктивністю і широким функціоналом:

  • Розроблена спеціальна технологія подачі готівки, яка дозволяє здійснювати перерахунок, перевіряти справжність як нових, так і старих купюр;
  • Швидкість рахунку професійних моделей досягає 1500 купюр за хвилину;
  • Індивідуальне програмне забезпечення кожної окремої моделі;
  • Звукові, світлові сигнали-оповіщення за помилки;
  • Робота із широким спектром валют світу (гривня, долар, рубль, євро, фунт стерлінга, інші);
  • Ергономічні форми та мінімальна вага.

Обробка середніх та великих обсягів валюти – це те, що лічильники Billcon вміють робити найкраще. Це стало можливим завдяки ємному завантажувальному бункеру (200-300 купюр), а також кільком режимам роботи: рахунок (звичайний або з контролем), накопичення, фасування. Всього одне натискання кнопки, і величезна кількість валюти буде відсортовано та пораховано.

Купити лічильну машинку для грошей – Київ замовляє лічильники Billcon на SMC

Пропозицій купити лічильники банкнот Billcon багато. Але купити лічильну машинку для грошей Київ вирішує в інтернет-магазині Super-Money-Counters, тому що компанія дає гарантію оригінального товару Billcon і пропонує техніку за оптимальною ціною. Також наші спеціалісти готові допомогти не лише з вибором оптимальної моделі, але й її встановленням та налаштуванням. Звертайтесь до нашого контактного центру для оформлення замовлення чи оформляйте покупку через кошик. Посилку буде доставлено Україною за 1-3 дні.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору