Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Cassida Corporation – професійне обладнання для роботи з готівкою

Сортування:

Cassida – лідер у сегменті високоякісного банківського обладнання

Cassida Corporation - один з провідних виробників пристроїв для перевірки справжності банкнот, перерахунку, сортування та упаковки готівкових коштів. За даними рейтингу Amazon у Сполучених Штатах Америки компанія входить до трійки лідерів за обсягом продажів апаратів для обробки готівки.

Свою діяльність Cassida розпочала у 2006 році на ринку США. За час роботи Кассіда значно розширила горизонти. На сьогоднішній день офіційні дистриб'ютори бренду є в Україні, Росії та інших країнах Східної Європи, Канади, Мексики, країн Середньої Азії та Африки. Кассіда банківське обладнання визнали найкращим та обрали понад 500 світових банків. Крім того, лічильні машинки, пристрої для перевірки, сортування грошей Cassida використовують великі мережеві компанії, серед яких McDonald's, Burger King, Shell та ін.

Cassida – купити відповідну модель з широкої лінійки продукції

Техніка Cassida спеціально розроблена для оптимізації роботи з банкнотами у фірмах з інтенсивним та середнім оборотом готівки. Апарати призначені для того, щоб зробити підрахунок та перевірку грошей простим, ефективним та зручним, а значить вони стануть незамінним інструментом в особистому чи корпоративному бізнесі. Пристрої Cassida широко використовують у офісах, ресторанах, банках, магазинах роздрібної торгівлі, на АЗС.

Cassida Corporation виробляє:

  • детектори – ефективно справляються з визначенням справжності валют, ідентифікуючи навіть якісні підробки. Однією з ключових переваг є оновлення програмного забезпечення протягом декількох днів при виході доларів нового зразка;
  • лічильники – прискорюють перерахунок грошей, робляючи цю операцію з будь-якими обсягами готівки ефективніше та зручніше, ніж будь-які інші апарати. Також мають функції детекції, фасування купюр, підсумовування;
  • сортувальники – швидко, чітко та акуратно виконують рутинні операції, позбавляючи необхідності вручну рахувати і сортувати паперові гроші, монети;
  • упаковщики – забезпечують швидкий процес упаковки, герметичність, безпеку для перевезення та зберігання.

Cassida – купити обладнання торгової марки для оптимізації роботи з готівкою

Продукти марки Cassida універсальні та підходять для підрахунку, сортування, пакування та перевірки паперових грошей або монет у будь-яких обсягах. Пристрої допомагають у повному циклі працювати з готівкою, наприклад, лічильники з функцією детекції Cassida не тільки перерахують і розфасують гроші, а й перевірять справжність купюр. Апарати відрізняються технологічністю, надійністю, високою продуктивністю та широким набором функціональних характеристик.

Устаткування Cassida купити за вигідною вартістю можна в інтернет-магазині Super-Money-Counters.com.ua. Наші спеціалісти допоможуть підібрати оптимальну модель для вашого бізнесу, нададуть професійну консультацію, допоможуть оформити замовлення! З усіма пропозиціями щодо лічильних машинок, детекторах можна ознайомитись в онлайн-каталозі.

Оформити замовлення на банківське обладнання Кассіда можна через кошик, а також зв'язавшись з нами за контактними телефонами.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору