Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Банківське обладнання DoCash для роботи з готівкою

Сортування:

DoCash – ефективний перерахунок та детекція грошей

DoCash – виробник високоякісного професійного обладнання для перевірки справжності та рахунку готівки. Детектори, лічильні машинки, аксесуари DoCash дозволяють оптимізувати роботу з готівкою. Бренд створений відомою компанією DoCash GmbH (Німеччина) у співпраці з відділом розвитку та дослідження "Гамма-Центр". Техніка відрізняється якістю, надійністю та довговічністю.

Банківське обладнання DoCash представлене широким модельним рядом - апарати для перевірки коштів на непідробленість, лічильні машинки, аксесуари, пакувальники. Виробництво техніки відбувається на підприємствах країн Азії та Європи.

Апарати використовують організації різних сфер діяльності:

 

  • банківської;
  • рітейл;
  • сфери обслуговування;
  • казначейство;
  • державних структур.

Обладнання для банків DoCash: асортимент продукції

Виробник випускає моделі для контролю справжності та перерахунку грошей для організацій з різним оборотом готівки.

Модельна лінійка представлена:

  • лічильниками банкнот – універсальні пристрої, які дозволяють одночасно перерахувати кількість купюр та здійснити їхню детекцію, провести фасування;
  • детекторами валют – автоматичні та переглядові моделі здійснюють перевірку справжності купюр, цінних паперів, документів. Пристрої проводять комплексний аналіз захисних знаків банкнот в IR-, UV-світлі, перевіряють наявність магнітних міток, звіряють розмір купюри з справжньою і т.д.

DoCash – купити техніку для автоматизації процесів обробки грошей

В інтернет-магазині Super Money Counters представлена ​​широка лінійка продукції виробника. Нашим клієнтам ми пропонуємо вигідну ціну на пристрої та повний спектр обслуговування – підбір оптимальної моделі для вашого бізнесу, налаштування функціоналу, навчання персоналу тонкощам роботи, сервісна підтримка. У разі виникнення будь-якої несправності або поломки кваліфіковані спеціалісти SMC усунуть неполадку, проведуть заміну комплектуючих деталей.

Для оформлення замовлення зв'яжіться з нашими менеджерами за контактними телефонами або зробіть покупку в онлайн-режимі. Якщо виникли запитання, звертайтесь до консультантів магазину. Вибираючи техніку DoCash, ви отримуєте надійного помічника для роботи із грошима!

РозгорнутиЗгорнути
Вгору