Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

DORS: машинки для рахунку грошей, детектори, аксесуари для обладнання

Сортування:

Dors – банківське обладнання для ефективної роботи з готівкою

Торгова марка Dors представлена ​​на українському ринку детекторами валют, лічильниками для грошей, аксесуарами (лупи, візуалізатори) для пристроїв. Понад 15 років бренд є одним із провідних виробників на ринку техніки для оптимізації роботи з готівкою.

Компанія успішно зарекомендувала себе як виробник високоякісної техніки, що використовується у всіх сегментах бізнесу. Дорс - банківське обладнання ідеально підходить для обслуговування сфери торгівлі, крім того, апаратами обладнують каси, автомобільні заправні станції, офіси. У процесі виробництва фахівці компанії орієнтуються на сучасні технології та розробки у цій сфері, що дозволяє продукції бренду відповідати стандартам якості та ефективно справлятися з поставленими завданнями.

З метою визначення справжності, перерахунку, сортування купюр, використання апаратів Dors стає неоціненною технічною перевагою для будь-якої компанії.

Дорс банківське обладнання – широкий вибір моделей на SMC

Великий спектр техніки надає торгова марка Dors – банківське обладнання допомагає скоротити час для визначення справжності банкнот. З цією метою фахівцями фірми було розроблено детектори різних типів та аксесуари до них:

  • ультрафіолетові переглядові та автоматичні моделі;
  • інфрачервоні переглядові, автоматичні;
  • лупи, візуалізатори прихованих зображень магнітних міток та захисних голограм.

Асортимент компанії включає не лише детектори, а й лічильники купюр, які допомагають оптимізувати роботу касира та уберегти від помилки під час перерахунку. Лічильники відрізняються високим ступенем надійності та працездатності. Вони незамінні під час роботи з великими обсягами готівки. Висока швидкість перерахунку дозволяє скоротити час рахунку купюр різних номіналів та валют. Лічильники з функцією детекції перераховують та одночасно перевіряють банкноти на справжність.

Підібрати оптимальне обладнання Дорс можна в інтернет-магазині Super-Money-Counters. Наші консультанти допоможуть не лише обрати  відповідну модель, а й налаштувати пристрої, навчать персонал правильної роботи з приладами, які проведуть сервісне обслуговування у межах гарантійного терміну. Оформляйте замовлення за контактними телефонами, або скористайтесь онлайн-формою замовлення. Доставка здійснюється по всіх містах України. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

РозгорнутиЗгорнути
Вгору