Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Kisan Electronics – професійна лічильно-сортувальна техніка

Сортування:

Сортувальник банкнот Kisan – лідер світового ринку

Професійне банківське обладнання фінансово-кредитних організацій пропонує південнокорейський виробник лічильників, сортувальників Kisan Electronics Co Ltd. Компанія понад 25 років займається розробкою та впровадженням нових технологій у сфері виробництва лічильно-сортувального обладнання. Стала відома на світовому ринку, як перша компанія, що виробляє багатокишенькові машинки для рахунку та сортування грошей.

Обладнання торгової марки рекомендовано для використання у кредитних та фінансових установах. Техніка для обробки готівки допоможе оптимізувати робочі моменти, пов'язані з перерахунком, сортуванням і перевіркою купюр на справжність. Лічильники-сортирувальники зарекомендували себе як надійні, високопродуктивні, функціональні пристрої, якість яких повністю відповідає світовим стандартам банківської сфери.

Лічильник банкнот Kisan: модельна лінійка

Продукція торгової марки успішно пройшла тестування та була рекомендована Європейським Центральним банком (ECB). Сьогодні асортимент виробника постійно поповнюється новими моделями, особливою популярністю серед яких користується сортувальник Kisan 2-х, 3-х та 5-ти кишеньковий.

Одна з найпопулярніших моделей бренду – Newton. Це нове покоління лічильників-сортувальників з набором необхідних функцій для касира:

  • перевірка грошей на справжність – ультрафіолетова, інфрачервона, магнітна за розміром;
  • сканування та перевірка серійних номерів;
  • сортування за номіналом, орієнтацією;
  • виявлення склеєних купюр;
  • визначення номіналу;
  • підсумовування підрахованих банкнот за номіналом, кількістю.

Обладнання має функцію ручного та автоматичного старту. Швидкість перерахунку та чутливість оптичних датчиків можна відрегулювати залежно від щільності та ветхості купюр. На всіх рівнях операцій апарати здійснюють перевірку грошей на справжність.

Сортувальник банкнот Kisan – вигідна покупка на SMC

Придбати сортувальник банкнот Kisan можна в інтернет-магазині Super Money Counters. На все обладнання надається гарантія від виробника. Наші фахівці здійснюють гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування, у разі потреби проведуть ремонт техніки за гарантією. Якщо ви не знаєте якій моделі лічильника-сортирувальника віддати перевагу, звертайтеся за допомогою до наших консультантів. Вони допоможуть підібрати техніку під особливості вашого бізнесу, проведуть налаштування функціоналу, навчать персонал тонкощам роботи. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

РозгорнутиЗгорнути
Вгору