Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Банківське обладнання Leader – лідер у сегменті банківського класу

Leader – банківське обладнання для обробки готівки

На ринку спеціалізованої техніки для рахунку готівки, перевірки купюр на справжність великого попиту набирають лічильники банкнот Leader. Південнокорейська компанія відома як виробник обладнання банківського рівня, яке розраховане на роботу із середнім та великим обсягом банкнот. Техніка має посилену механічну конструкцію – поліуретанові ролики, які згортають купюри та пилозахисні підшипники.

Виробник щорічно вдосконалює та впроваджує нові технології у процес виготовлення пристроїв. Тому банківське обладнання Leader можна назвати еталоном якості. Правильна експлуатація та дбайливе ставлення до обладнання продовжить термін служби лічильних машинок для грошей до десятків років.

Leader – лічильники банкнот для будь-якого сегмента бізнесу

Модельний ряд обладнання торгової марки включає декілька класів:

  • Устаткування середнього класу. Оптимальний варіант для великого обмінного пункту чи середнього банку. Робочий ресурс дозволяє вести рахунок купюр зі швидкістю близько тисячі банкнот за хвилину.
  • Професійні пристрої. Вони призначені для роботи з великими сумами грошей у державних фінансових структурах чи великих відділеннях банку.

Пристрої працюють у таких режимах: простий перерахунок, з функцією фасування, накопичення та підсумовування результатів.

Серед переваг техніки бренду – сучасна програмна прошивка. Лічильники працюють на програмному забезпеченні власного виробництва. Це гарантує стабільну роботу пристрою без помилок. До того ж отримуємо зручне меню управління з інтуїтивно зрозумілою системою контролю російською мовою.

Продуктивні лічильники, детектори, сортувальники - переваги покупки на SMC

Магазин обладнання та аксесуарів для роботи з готівкою Super Money Counters пропонує широкий асортимент пристроїв для рахунку та детекції різних світових валют. Представлений на сайті товар є в наявності і наші консультанти допоможуть підібрати оптимальну модель для вашого бізнесу. Також сервісний центр здійснює обслуговування та проведе ремонт апаратів у рамках гарантійного періоду. Звертайтесь, завжди будемо раді допомогти.

РозгорнутиЗгорнути

Немає товарів

Вгору