Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Обладнання Magner: лічильники, сортувальники банкнот

Сортування:

Магнер – високопродуктивна техніка для перерахунку готівки

Magner Corporation вважається одним із лідерів-виробників пристроїв, які допомагають налагодити процеси обробки готівки. Техніка Магнер налаштована працювати з великим обсягом готівкових коштів, тому переважно використовується у банківському сегменті та великому бізнесі. Лічильники, сортувальники японського виробника відомі на ринку з 80-х років ХХ століття, дозволяють максимально швидко перерахувати банкноти та визначити їх справжності, проводити сортування купюр за низкою ознак.

Лінійка продукції Магнер – SMC надає широкий вибір

Обладнання Магнер виготовляється в Японії та Південній Кореї. Корпорація має центр технічної підтримки, який контролює якість на всіх етапах виробництва. Посилена конструкція корпусу та потужний двигун, яким оснащена техніка Магнер, дозволяють пристроям справлятися з великими навантаженнями.

Магнер надає наступну лінійку асортименту:

  • лічильники Магнер – спрощують процес аналізу та рахунку грошей. Більшість моделей оснащені датчиками автентичності. Здійснюють рахунок як нових, так і старих купюр, працюють із гривнями, євро, доларами, злотими та іншими валютами. Базові функції – перерахунок певної кількості купюр, підсумовування результатів рахунку, детекція різноманітних захисних елементів;
  • сортувальники Магнер – до функцій, що виконуються рахунковими машинами, додається сортування за ветхістю, серійним номером, номіналом та ін.

Купити Magner – ціна виправдовує функціональні можливості обладнання

Мережа дистриб'юторів виробника Магнер налічує понад 250 представництв. В Україні широкий вибір апаратів для обробки готівки пропонує інтернет-магазин Super-Money-Counters. Купити Magner для роботи з готівкою за вигідною ціною можна, зв'язавшись з нашими консультантами за контактними телефонами, або оформивши замовлення через кошик. Менеджери допоможуть підібрати оптимальну модель для вашого бізнесу, налаштують прилад, навчать персонал особливостям роботи з функціоналом придбаного обладнання. Замовляйте на SMC лічильні машинки для перерахунку та сортування грошей Magner – ціна, умови гарантії, оперативна доставка, сервісне обслуговування від нашої компанії дуже вигідні.

Если вы решили купить Magner, проконсультируйтесь с нашими специалистами. Они предоставят всю интересующую информацию. Обращайтесь, будем рады помочь с выбором правильной модели, которая прослужит долгие годы!

РозгорнутиЗгорнути
Вгору