Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Банківська техніка Native – обробка готівки на високому рівні

Сортування:

Native – банківське обладнання з високими продуктивними можливостями

Банківська техніка Native – високотехнологічні пристрої від вітчизняного виробника із сертифікацією в системі ISO 9001. Продукція відповідає європейським стандартам якості та не підведе при перерахунку та перевірці готівки на справжність. Особливу увагу компанія-виробник приділяє апаратам, що використовуються у банках, де надійність техніки має залишатися на висоті.

Техніка торгової марки широко використовується у торгівлі та сфері послуг, фінансових організаціях. Використовуючи пристрої, буде економитися час для перерахунку, сортування та детекції купюр.

Детектори, лічильники банкнот Native: переваги обладнання

Виробник пропонує широкий модельний ряд апаратів офісного та банківського класу. Серед функціональних можливостей техніки варто виділити:

  • обробка різних світових валют;
  • можливість задати швидкість рахунку;
  • перевірка купюр на справжність – ультрафіолетова, за розміром, здвоєність банкнот;
  • фасування – від 1 до 999 аркушів;
  • низький рівень шуму під час роботи;
  • рахунок з накопиченням підсумку та фасуванням;
  • підсумовування результатів підрахунку за номіналом;
  • зручність розміщення на невеликій ділянці робочого місця;
  • система ролико-фрикційної системи;
  • металевий корпус.

Детектори валют Native – банківське обладнання, яке дозволяє перевіряти на справжність/фальшивість як грошові знаки, так й цінні папери, векселі, акції. Отримані результати виводяться як на основний дисплей, так і на екран клієнта, який постачається в комплектації.

Рахункові машинки, детектори Native – банківське обладнання за вигідною ціною на SMC

В інтернет-магазині Super Money Counters представлені моделі лічильників банкнот та детекторів виробника Native, у яких функціональність поєднується із сучасним дизайном та простотою використання. Якщо ви шукайте обладнання для операційних та розмінних кас банку, АЗС, супермаркету, рітейлу, або комерційної компанії, то найвигідніше ви можете здійснити покупку на SMC. Наші спеціалісти розкажуть про особливості тієї чи іншої моделі, допоможуть підібрати оптимальний тип пристрою. Також допоможемо налаштувати функціонал виходячи зі специфіки вашого бізнесу, проведемо гарантійне обслуговування або ремонт. Доставляємо покупку по всіх регіонах України. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

РозгорнутиЗгорнути
Вгору