Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Оптима – банківське обладнання для рахунку та детекції грошей

Сортування:

Банківське обладнання Optima – гарант якості

Ісландський виробник банківського обладнання Optima вже не перший рік вважається лідером якості у сфері виробництва техніки для перерахунку та перевірки готівки на справжність. За час своєї діяльності компанія отримала бездоганну репутацію. Лічильник банкнот Optima, детектори валют відрізняються високою продуктивністю та функціональними технічними характеристиками.

Кожен етап виробництва проходить під чуйним керівництвом фахівців. Всі деталі, починаючи від дрібних саморізів і закінчуючи високотехнологічними датчиками, проходять ретельну перевірку перед встановленням. Крім того, на банківське обладнання Optima надається гарантія від виробника. Тому у разі несправностей буде проведено сервісне обслуговування та ремонт техніки.

Банківське обладнання Optima – пристрої для будь-якого підприємства

Асортимент бренду включає моделі лічильників різної цінової категорії. Бюджетні лічильники, детектори призначені для фінансових структур із невеликим оборотом готівки. Швидкість рахунку таких моделей сягає тисячі купюр за хвилину. Оптимальне поєднання основного функціоналу та доступної ціни дозволяють придбати бюджетні рахункові апарати та пристрої перевірки справжності банкнот навіть для приватного підприємця-початківця.

Техніка офісного класу середньої цінової категорії – оптимальний варіант для офісних установ, організацій сфери торгівлі, супермаркетів, невеликих банків. Удосконалений функціонал здатний задовольнити запити великих організацій, причому ціна на пристрої все також доступна для дрібного бізнесу.

Професійне банківське обладнання Оптима становить невелику частку асортименту компанії. Однак невелика модельна лінійка класу компенсується якістю. Швидкість роботи апаратів досягає 1800 банкнот за хвилину, а отримані дані виводяться на окремий екран.

Високоякісна техніка Оптима на SMC

Щоб позитивний ефект від покупки обладнання був максимальним, радимо оформляти замовлення в магазині Super-Money-Counters. Ми є офіційним представником цього бренду в Україні, а це гарантує наявність оригінального товару за актуальною ціною. Також наш сервісний центр проводить гарантійне технічне обслуговування та, у разі потреби, здійснить ремонт або заміну комплектуючих. Замовляйте пристрої на SMC, і ми допоможемо правильно вибрати, підключити та настроїти їх на місці роботи. З усіх додаткових питань звертайтесь до наших консультантів. Будемо раді допомогти!

РозгорнутиЗгорнути
Вгору