Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Банківське обладнання Pro – сучасні рішення від провідного розробника

Сортування:

Pro – техніка для рітейлу та банківської сфери

Одним із ключових лідерів серед виробників техніки для обробки готівкових грошових одиниць вважається Pro Intellect Technology. Компанія з 1998 року займається виробництвом якісного, зручного та продуктивного обладнання, яке дозволяє ефективно налагодити роботу з коштами та максимально швидко вирішити проблеми, що виникли при обробці готівки.

Лінійка продукції є досить різноманітною і дозволяє налагодити бізнес-процеси в компаніях різних сегментів ринку. Тому банківське обладнання Pro має великий попит у покупців. Пристрої сертифіковані Європейським Центральним Банком, а також національними та великими комерційними організаціями по всьому світу.

Детектори, лічильники, аксесуари – купити Pro для роботи з готівкою

Техніка Profindustry представлена в різних модифікаціях та широкому ціновому діапазоні: від багатофункціональних приладів, які можуть перевіряти банкноти на справжність, здійснювати перерахунок, сортування різних валют, до компактних ручних детекторів, що добре справляються з обробкою готівки невеликих обсягів.

Апарати для перевірки грошей відрізняються зручністю в експлуатації та високим ступенем надійності, що досягається за рахунок комплексного використання технологій перевірки купюр на справжність (магнітні, ультрафіолетові, інфрачервоні тощо). Також представлені додаткові аксесуари до детекторів: ультрафіолетові лампи для перевірки грошей, які дозволяють розширити функціональні можливості детекторів.

Банківське обладнання Pro представлене лічильними машинками та сортувальниками банкнот. Лічильники добре справляються з перерахунком будь-якої валюти, крім того здійснюють контроль автентичності, відбраковуючи підозрілі купюри. Лічильники, лічильники-сортирувальники Pro можна купити з урахуванням специфіки роботи бізнесу – для магазинів, обмінних пунктів, офісів, бухгалтерії, для кас АЗС, тому що лінійка продукції досить широка.

Купити Pro – ціна вигідна на SMC

Придбати пристрої для перевірки, перерахунку, сортування грошей ТМ Profindustry за прийнятною ціною можна в інтернет-магазині Super-Money-Counters. Наші співробітники допоможуть підібрати оптимальну модель для вирішення конкретних завдань, перевірять налаштування та за необхідності оновлять програмне забезпечення, проведуть сервісне обслуговування.

Бронюйте банківське обладнання Pro – ціна, умови доставки, оплати максимально вигідні від SMC. Оформляйте замовлення в телефонному режимі або онлайн через кошик. Консультанти дадуть відповідь на всі питання. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

РозгорнутиЗгорнути
Вгору