Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Банківське обладнання Shinwoo: лічильники, сортувальники банкнот

Сортування:

SBM – обладнання для перерахунку готівки

Shinwoo Banking Machines (SBM) – південнокорейський виробник апаратів для перерахунку, сортування, визначення справжності готівки. Компанія відома на ринку як один з перших розробників мінісортувальників банкнот. SBM регулярно запроваджує нові технології, пов'язані з обробкою готівки. Однією з найновіших розробок у сфері сканування зображення, що дозволяє безпомилково визначити фальшиві купюри, номінал банкнот є технологія CIS (Contact Image Sensor). Спеціальні датчики сканують зображення з високою роздільною здатністю, що дозволяє до дрібних подробиць перевірити захисні ознаки різних валют.

Такі особливості техніки дозволили бренду завоювати одне з провідних місць на світовому ринку.

Shinwoo: модельна лінійка обладнання

Для роботи з готівкою Shinwoo пропонує апарати для перерахунку грошей з функцією автентифікації та сортування. Лічильники-сортувальники SBM – устрої банківського класу. Працюють із середнім та великим обсягом готівки, здійснюють перерахунок до 1500 банк/хв. Рахункові машинки перевіряють захисні ознаки грошей в UV-, IR-спектрі, по видимому образу, здвоєності. Лічильники здійснюють сортування купюр за номіналом, орієнтацією, старістю. Також сканують та звіряють серійні номери. Пристрої торгової марки повністю адаптуються до роботи з національною валютою.

Банківське обладнання Shinwoo використовується в банках, касах магазинів, автосалонах, підприємствами роздрібної та оптової торгівлі, на АЗС та ін.

Банківське обладнання Shinwoo від SMC

Інтернет-магазин Super-Money-Counters пропонує широку лінійку техніки Shinwoo для роботи з різними валютами та обсягами готівки. Наші консультанти допоможуть визначитися з оптимальною моделлю для вашого бізнесу, докладніше розкажуть про функціональні можливості обраного лічильника-сортирувальника. Також спеціалісти магазину навчать ваш персонал тонкощам роботи з пристроями, проведуть первинне налаштування параметрів. Сервісний центр здійснює ремонт та проводить заміну комплектуючих деталей у рамках гарантійного та післягарантійного періоду.

Оформити покупку зручно в онлайн-режимі або зв'язавшись з нашими менеджерами за контактними телефонами, вказаними на сайті. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

РозгорнутиЗгорнути
Вгору