Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Speed – обладнання для оптимізації роботи з готівкою

Сортування:

Банківське обладнання Speed – техніка для офісів, торгівлі, банків

Speed Technology Co., Ltd – компанія, яка займається виготовленням та постачанням на світовий ринок техніки для перерахунку, перевірки справжності різних валют. Банківське обладнання Speed ​​допомагає автоматизувати процеси, пов'язані з обробкою готівки. Тому пристрої широко використовуються у банках, сфері торгівлі, офісах та інших установах з регулярним потоком середніх та великих обсягів готівкових коштів.

Компанія займається виробництвом та продажем широкого асортименту обладнання, що відрізняється високою продуктивністю та показниками якості, функціональністю та надійністю. Бренд є одним із лідерів-виробників апаратів для детекції та рахунку грошей, дозволяючи оптимізувати роботу супермаркетів, підприємств та банків.

Обладнання для банків Speed: модельний ряд

Пристрої для роботи з готівкою від торгової марки Speed представлені апаратами для автентифікації та рахунку купюр.

  • Лічильники бізнес-класу – незамінний атрибут для підприємств, організацій, що належать до сегменту середнього бізнесу. Проводять перерахунок до 1500 банкнот за хвилину за різними параметрами (номіналом, кількістю, роком випуску, типом валюти та ін.), здійснюють детекцію купюр, що перевіряються (ультрафіолетову, за оптичною щільністю, розміром, здвоєністю).
  • Детектори Speed – здійснюють перевірку на фальшивість гривень, доларів, євро, рублів та інших. валют. Апарати аналізують захисні елементи в UV-, IR-діапазоні, перевіряють магнітні мітки, густину паперу, справжність фарб.

Техніка Speed – вигідна покупка на Super Money Counters

Максимальна надійність та ефективність, якість та простота в управлінні – відмінні характеристики техніки виробника. Якщо ви вирішили придбати надійного помічника, який дозволить налагодити та спростити робочі моменти, пов'язані з обробкою готівки, вибирайте ТМ Speed.

Купити пристрої за вигідною вартістю можна в інтернет-магазині Super Money Counters. Ви зможете підібрати лічильну машинку відповідно до поставлених цілей та завдань вашого бізнесу. Магазин надає гарантію, а також сервісне обслуговування. Крім того, наші спеціалісти проводять налаштування функціоналу, при необхідності навчать ваших спеціалістів тонкощам роботи з конкретною моделлю. Звертайтеся до консультантів або оформляйте онлайн покупку. Будемо раді допомогти!

РозгорнутиЗгорнути
Вгору