Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Банківське обладнання Спектр для перевірки грошей на справжність

Сортування:

Спектр – обладнання для банків, офісів для роботи з готівкою

Спектр – український виробник обладнання для банківських та криміналістичних експертиз. Компанія розпочала свою діяльність у 1993 році. І за цей період зайняла одне із провідних місць на ринку виробництва техніки для перевірки грошей, цінних паперів на справжність. Висококваліфіковані працівники організували виробничу базу у сфері технологій контролю за грошовими знаками, акцизними марками, документами та іншими об'єктами криміналістичного аналізу. Більшість розробок були першими та унікальними на території Східної Європи.

Компанія-виробник регулярно впроваджує нові технології та методи визначення справжності різних валют та інших об'єктів аналізу. Техніка торгової марки допоможе оперативно вирішувати завдання, пов'язані з грошовим обігом.

Спектр для перевірки грошей – модельна лінійка

Якщо вам необхідно регулярно працювати із середніми та великими оборотами готівки, незамінним помічником у цьому стане обладнання Спектр для перевірки грошей. Детектори допомагають перевірити українські гривні, долари, євро, рублі та інші валюти.

Обладнання представлене наступним модельним рядом:

  • детектори – переглядові апарати, які проводять детекцію грошей в ультрафіолетовому випромінюванні, інфрачервоному, білому світлі, антистокс-контроль, за розміром банкноти, за оптичною густиною, магнітних міток, мікрознаків. Пристрої вважаються одними з найкращих у своєму ціновому діапазоні. Дозволяють перевірити купюри в пачках, розташованих віялом, розсипом;
  • аксесуари до техніки – розширюють функціональні можливості детекторів валют. Збільшують написи мікродруку, мікротексту до 10 разів, проводять контроль захисних ознак в інфрачервоному діапазоні, перевіряють наявність магнітних міток.

Купити Спектр – банківська техніка від вітчизняного виробника

Великий вибір апаратів Спектр для перевірки грошей представлений у каталозі інтернет-магазину Super Money Counters. Купити Спектр для роботи з готівкою можна за контактними телефонами, вказаними на сайті, або в режимі онлайн. На всі моделі надається гарантія, а у разі технічних неполадок фахівці Super Money Counters проведуть сервісне обслуговування. За додатковими питаннями звертайтесь до наших консультантів.

Ми допоможемо підібрати оптимальну модель для вашого бізнесу, проведемо налаштування функціоналу та навчимо персонал тонкощам роботи з конкретною моделлю. Звертайтесь будемо раді допомогти!

РозгорнутиЗгорнути
Вгору