Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Техно ВДС – банківське обладнання українського виробника

Сортування:

Детектори ТехноВДС – ефективна автентифікація

Молодий український виробник банківської техніки Техно ВДС відомий у світі завдяки впровадженню інноваційних технологій у виробництво апаратів для визначення справжності грошових одиниць. Компанія розробила перший у світі світлодіодний детектор. Використання світлодіодів замість звичних люмінесцентних ламп дозволило продовжити термін служби пристроїв. Техніка торгової марки може працювати понад 5 років без необхідності здійснювати заміну комплектуючих

Пристрої дозволяють налагодити та оптимізувати робочі процеси, пов'язані з обробкою банкнот, швидко та безпомилково здійснювати перевірку купюр на справжність/фальшивість. Апарати використовуються у сфері роздрібної торгівлі (супермаркети, операційні каси, АЗС, магазини, аптеки та ін.).

Універсальні детектори валют ТехноВДС: особливості обладнання

Компанія Техно ВДС виробляє переглядові детектори валют. Це компактні пристрої, які зручно розміщувати на невеликому робочому місці касира чи оператора, який працює з грошима. Перевірка банкнот проводиться вручну. Пристрої сканують захисні знаки, а перевіряючий приймає рішення про їхню непідробність..

Серед технічних характеристик детекторів Техно ВДС варто виділити:

  • ультрафіолетову детекцію;
  • термін експлуатації понад 50 тис. робочих годин;
  • низьке енергоспоживання – 3 Вт;
  • можливість верхнього та бічного кріплення;
  • компактні розміри.

Банківське обладнання ТехноВДС – замовити на SMC

Робота з будь-якими обсягами готівки вимагає контролю автентичності банкнот. Це дозволить захистити бізнес від отримання фальшивок. Щоб уникнути цього, варто придбати детектор ТехноВДС. Вигідну ціну на пристрої торгової марки пропонує інтернет-магазин Super Money Counters. Якщо у вас виникли питання або труднощі з вибором оптимальної моделі, зверніться по допомогу до наших консультантів. Менеджери SMC проконсультують вас, допоможуть підібрати техніку, яка стане незамінним помічником та допоможе налагодити рутинні процеси обробки грошей.

Також наші спеціалісти проведуть первинне налаштування функціоналу під особливості бізнесу клієнта, навчать персонал нюансам роботи. Сервісний центр здійснює гарантійне та післягаратнійне обслуговування, проведе ремонт або заміну комплектуючих деталей. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

РозгорнутиЗгорнути
Вгору