Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Автоматичні УФ детектори валют

УФ детектор валют – ефективний спосіб визначити фальшивку

З розвитком високих технологій на ринку обладнання з'являється все більше апаратів для перевірки грошей, які потребують мінімальної дії людини. Сьогодні касиру для виявлення фальшивої купюри не обов'язково мати спеціальні знання розташування захисних міток, знаків та іншого. Достатньо помістити банкноту в УФ детектор, який самостійно ухвалить рішення про справжність. Автоматичні УФ детектори валют вигідно відрізняються тривалим періодом експлуатації, комплексною детекцією, зручністю використання. Головною особливістю даних пристроїв є ультрафіолетові, а також інфрачервоні, магнітні, оптичні датчики, що гарантують достовірний результат перевірки на справжність.

УФ детектор валют з автоматичною перевіркою – гарант якісної детекції готівки

Каталог нашого магазину SMC пропонує широкий вибір надійних УФ детекторів, дозволяючи підібрати максимально потрібний для поставлених перед ним цілей. УФ детектор валют визначає високоякісні підробки і має такі функціональні особливості:

  • наявність інтелектуального антистокс-контролю;
  • перевірка купюр за оптичною щільностю;
  • УФ, ІЧ, магнітний контроль, підсумовування, визначення номіналу;
  • технологія CIS, що відповідає за справжність оптичного образу.

Крім основних особливостей, зверніть увагу на деякі другорядні. Наприклад, якщо робочий простір касира обмежений, то варто звернути увагу на компактні моделі, в яких можна вибрати напрямок подачі банкнот “від себе” або “до себе”.

УФ детектор банкнот для вашого бізнесу за вигідною ціною Super Money Counters!

УФ детектор банкнот стане незамінною покупкою для багатьох роздрібних точок продажу, сфери послуг, кредитних, банківських організацій. Крім перевірки євро, доларів та інших валют, що конвертуються на території України, він виявляє будь-які підробки цінних паперів, акцизних марок щодо наявності та правильності водяних знаків. Купуючи будь-яке обладнання в нашому інтернет-магазині, ви завжди можете розраховувати на його конкурентну вартість, а також отримуєте гарантію, сервісне обслуговування, можливість налаштування техніки нашим спеціалістом під потрібні вам параметри. Оперативно доставляємо до будь-якої точки України!

Сортування:
Вгору