Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Касова стрічка

Незамінні стрічки для контрольно-касових апаратів

Касовий папір є дуже важливим та незамінним матеріалом. Стрічку використовують у багатьох сферах діяльності – у магазинах, банках, аптеках, інших установах, де є фіскальна, касова, термінальна техніка.

Чекова намотка виготовляється на спеціальному устаткуванні, з можливістю програмування певних параметрів. За виставленими показниками нарізається папір, після чого відбувається намотування на втулки. Щільне намотування, виключення попадання дрібних частинок, рівномірний натяг, контроль лінії розрізу, нанесення сигналізатора для своєчасної заміни матеріалу – критерії, що є гарантією високої якості.

Скільки коштує термінальний папір на касовий апарат в Києві та інших містах однозначно відповісти не можна, тому що вартість на чекову стрічку залежить від виду, особливостей, параметрів намотування, тому краще спочатку звертатися в надійні місця, такі як компанія SMC, де можна замовити та купити данний папір для терміналу або іншого апарату з ідеального співвідношення «ціна-якість».

Різновиди витратних матеріалів

Виробництво стрічки походить з офсетного паперу. Проте, залежно від технології, витратний матеріал буває кількох видів:

  • одношаровий – складається з одного шару офсетного паперу;
  • двошаровий - два шари паперу, що використовуються для надання чека покупцю та для звітності, дублікат копіюється відразу під час друку;
  • термострічка - на звичайний шар наноситься термопокриття, що реагує на температурну дію, дану стрічку доцільно використовувати на обладнанні з наявністю термопринтерів.

Якісна стрічка не містить паперового пилу, тому не засмічує техніку, сприяючи продовженню терміну служби касового обладнання. Гладкість забезпечує точність інформації, швидку та безперебійну роботу, що дуже важливо при обробці великого обсягу товарів. Зберігання потребує певних умов, головна з яких – уникнення прямого потрапляння сонячних променів, тому для цього матеріалу підходять сухі та темні приміщення.

Вибір насамперед залежить від виду терміналів, термопринтерів, банкоматів, інших апаратів, а саме їх технічних характеристик. Останні включають інформацію про спосіб і ширину друку, максимальну ширину рулону, етикетки, розміри втулки. Довжина, яку пропонує сучасний ринок, може змінюватись від 15 до 100 метрів. Найбільш затребуваними є невеликі варіанти, компактні та зручні в роботі. Однак у будь-якому разі вибір залежить від техніки, товарообігу, способу експлуатації.

Інтернет-магазин SMC – швидкі та вигідні придбання

На сайті компанії SMC (Київ) ви можете вигідно придбати банківське обладнання, техніку для магазинів, торгівлі, фінансових підприємств, а також купити витратні матеріали, включаючи касову стрічку. Намотки, що є в нашому каталозі, випущені надійними брендами, виготовляються на кращому обладнанні, що гарантує всі вищеописані переваги.

Фахівці компанії, якщо знадобиться, нададуть висококваліфіковану консультацію, допоможуть обрати товар, розкажуть про спосіб експлуатації. Замовлення ми приймаємо в онлайн-режимі та по телефону. Доставка здійснюється Новою поштою. Жителі Києва можуть скористатися кур'єрською послугою чи самовивозом.

Сортування:
Вгору