Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Текстильна стрічка

Текстильна стрічка

У виробництві одягу та інших товарів легкої промисловості обов'язковим етапом є нанесення на продукцію маркування. Для цього використовуються спеціальні текстильні стрічки, на які наноситься зображення, яке стійке до впливу зовнішніх негативних факторів. Етикетки дозволяють споживачеві ознайомитися зі складом матеріалу, з якого виготовлено продукцію, компанією-виробником, правилами догляду та іншою інформацією. Друкують такі бірки на термотрансферних принтерах, а як розхідники використовуються різні види текстильної стрічки.

Особливості та види текстильних стрічок

На сьогоднішній день термотрансферний друк є найбільш простим, швидким та зручним способом виготовлення бірок та ярликів. Вона ефективна як для невеликих тиражів, так і для масштабів великих виробництв. Етикетки, створені таким методом, зберігають свою яскравість і барвистість протягом тривалого часу, навіть після частих циклів прання за температури вище 80 градусів.

Існує три основні типи текстильних стрічок:

  • сатин-поліестер – полімерна тканина з особливою структурою плетіння волокон, що забезпечує різну фактуру поверхонь з двох сторін. Одна сторона - зовнішня, виходить дуже гладкою, рівною з глянцевим блиском. Є ідеальним полотном для друку. Друга сторона має більш грубу поверхню. Після порізки краю розпускаються, тому етикетки, виконані із сатино-поліестрової стрічки, пришивають із двох боків горизонтально або у вигляді петлі;
  • поліестер - така тканина відрізняється високим показником зносостійкості, зокрема, стійкістю до частих прань, сонячних променів. Матеріал швидко сохне та добре зберігає свою форму;
  • нейлон – відмінний матеріал на основі полімерних волокон. Для виготовлення етикеток його просочують спеціальним засобом, за рахунок чого матеріал на вигляд нагадує папір, проте володіє при цьому дуже високою міцністю. Він мінімізує можливість накопичення статистичної електрики під час друку, причому виходить абсолютно чітке двостороннє зображення. Ще одна істотна перевага матеріалу - при холодному різанні край виходить рівним, не вимагає додаткової обробки. Нерідко такі етикетки пришивають до виробів тільки з одного краю, а другий залишається вільно звисаючим.

Залежно від матеріалу текстильні стрічки відрізняються за ціною. Так, найбільш економічним варіантом є етикетки з нейлону, трохи дорожче обійдуться бірки, виконані з поліестеру, а найдорожчим матеріалом є сатин-поліестер. Також є такий різновид, як текстильна липка стрічка. По суті, це дві стрічки, на одній з яких розташовані мікропетлі, а на іншій – мікрогачки. При з'єднанні гачки чіпляються за петлі, забезпечуючи надійне зчеплення. Така стрічка використовується в основному при виробництві одягу та взуття.

Купити в Україні якісну текстильну стрічку в інтернет-магазині Super-Money-Counters

Інтернет-магазин Super-Money-Counters пропонує великий вибір витратних матеріалів для термотрансферних принтерів. У нас ви можете купити текстильну стрічку онлайн з доставкою у Київ, Одесу, Дніпро та будь-який інший населений пункт. Також можна купити продукцію у Києві з кур'єрською доставкою або самовивозом. Ми пропонуємо виключно оригінальну продукцію із гарантією від виробника.

Вгору