Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Витратні матеріали - Нейлон

Нейлонова стрічка – де застосовується цей витратний матеріал?

Нейлонова стрічка використовується для виготовлення тканинних етикеток на одяг, взуття та інші вироби. Мета застосування такого ярлика полягає в короткому інформуванні споживача про виробника, склад матеріалу, правила експлуатації. Наприклад, етикетка на одязі несе інформацію про розмір моделі, чи можна і за яких умов прати, чистити, використовувати праску. Зазвичай, на ярлику є логотип бренду, який виготовив товар, штрих-код з основною інформацією про виробника. Чи потрібно говорити, що стрічка з нейлону - затребуваний товар у масовому виробництві як одягу, а й інших текстильних виробів.

Специфічна обробка матеріалу дає йому гладкість та міцність, що зручно для нанесення даних про товар. Друк зазвичай виробляють за допомогою термотрансферного принтера та фарбуючих продуктів, стійких до миючих речовин, високих температур. У продажу така стрічка пропонується у рулонах.

Вибір текстильної стрічки з нейлону, її характеристики

За допомогою матеріалу маркують велику групу товарів: постільну білизну, кухонний текстиль, ремені безпеки, чохли, матраци та багато іншого. У принтер заносять інформацію з комп'ютера, потім відбувається процес друку, стрічка розрізається на потрібну кількість та розміри, вшивається у виріб. Найбюджетніший матеріал для виготовлення стрічки – нейлон. Це надійна і міцна, а головне, недорога сировина. Властивості матеріалу нейлон:

  • міцність на розтяг та розрив;
  • стійкість до перепадів температур;
  • еластичність та піддатливість у застосуванні.

Перш ніж купувати, необхідно переконатися, що цей матеріал підходить до вашого принтера. Консультанти інтернет-магазину Super-Money-Counters допоможуть вам визначитись із правильним вибором витратного матеріалу для вашого бізнесу, оформити покупку. Нейлонову стрічку у нас можна купити з доставкою до будь-якого населеного пункту України, ціна доставки визначається за тарифами поштової служби.

Super-Money-Counters - провідний продавець спеціалізованої техніки та обладнання

Понад 15 років наша компанія проводить продаж спеціалізованого обладнання, пристроїв для торгових, банківських установ. Каталог містить величезний перелік товарів від найкращих виробників зарубіжжя та України. Співробітники компанії, за необхідності, проведуть повний супровід підбору та покупки, оформлення замовлення, подбають про своєчасну доставку. Окрім цього, ми пропонуємо великий спектр послуг: налаштування техніки, оновлення програмного забезпечення, навчання співробітників замовника, гарантійний ремонт, постгарантійний сервіс. При покупці будь-якого найменування та кількості обладнання чи витратних матеріалів ми підтримуємо зв'язок із замовником, що допоможе уникнути помилок в експлуатації.

На сторінках сайту super-money-counters.com.ua представлено обладнання для магазинів, кредитних та банківських установ, інших торгових та фінансових організацій. Вибір техніки для цих сфер діяльності має бути продуманим, оскільки від справності залежатиме успіх бізнесу. Наша компанія надає сертифікати якості, гарантію на всі пропоновані товари. Для зручності наших покупців передбачено кілька способів оплати. Доставка покупки здійснюється в найкоротший термін у будь-який регіон України.

Вгору