Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Електронні ваги

Пристрій для швидкого та точного вимірювання маси

Затребуваність вагів у суспільстві була за всіх часів. Вже у Стародавньому Єгипті, Вавилоні пристрій дуже шанувалося, про що свідчать картинки, що збереглися на архаїчних спорудах. Головним завданням фахівців усіх часів було добитися точності зважування різноманітних тіл, визначення їхньої маси. Значимість пристроїв доводиться багатофункціональністю: в залежності від періоду їх використовували для відмінності металів, визначення реальних монет, дорогоцінних металів від підроблених, жодна торгівля не обходилася без апарату для вимірювання маси.

20 століття стало справжнім проривом у багатьох сферах діяльності. За цей період було винайдено багато інновацій, включаючи ваги різного призначення: для побутового застосування, торгівлі, лабораторії, промислового виробництва. Технічний прогрес вплинув позитивно на поповнення сучасного ринку новими моделями. У 21 столітті були винайдені ваги для зважування молекули, також дуже популярними є електронні варіанти для вимірювання ваги вантажів, купити які без проблем можна в Україні – Києві, Харкові та інших містах.

Різновиди ваг

Апарат призначений для визначення маси різних предметів і тіл, вимірювання ваги людей, тварин. Відрізняються вони конструкцією, розмірами, дизайном, функціоналом, від чого залежить призначення. За останнім критерієм ваги бувають таких видів:

  • лабораторні – поділяються на прецизійні та аналітичні, мають високу точність;
  • простого зважування – компактна конструкція, що дозволяє вимірювати невеликі вантажі;
  • торгові – призначені для зважування продукції, її фасування з наступним виведенням суми, також відбувається облік товарів, їх залишків складі;
  • побутові – дитячі, кухонні, підлогові моделі використовують для зважування дитини, продуктів харчування, ваги людини відповідно;
  • пристрої з можливістю друку етикеток – використовуються для зважування, маркування, тарування товарів;
  • лічильні моделі – з високою точністю визначають вагу, роблять облік, фасування однотипної продукції, при цьому інформація відображається на кількох дисплеях.

Важільні конструкції нагадують перші архаїчні моделі у вигляді коромисла, виконані вони з важелів, що з'єднуються призмами зі сталі. Механічні моделі вважаються застарілими, тому у всіх сферах діяльності переважно для використання інноваційних електронних ваг. Найчастіше вони багатофункціональні: вимірюють масу, видають етикетки, мають вбудовані програми із збереженням даних для ведення обліку.

Де придбати якісні ваги в Україні?

Вибирати пристрій, електронний або інший варіант для вимірювання вантажу необхідно з огляду на призначення. По виду монтажу прилади бувають стаціонарними, підвісними, підлоговими, настільними, що вбудовуються. Також відрізняються класом точності типом вантажопідйомного механізму, додатковими опціями у вигляді виміру зростання, послідовного зважування, тарокомпенсації тощо.

Купити якісні електронні або інші моделі ваг, ціна яких відповідає якості, можна за кілька кліків на сайті компанії SMC (Україна, Київ). Каталог містить різноманітні моделі від світових брендів, що є гарантією точності, зносостійкості, довговічності. Наші фахівці допоможуть з вибором з огляду на призначення, побажання клієнтів, виділений бюджет. Доставка порадує оперативністю у будь-який регіон країни. Для оплати вибирайте найзручніший спосіб - готівкою або безготівковим розрахунком.

Сортування:
Вгору