Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Мобільні принтери чеків

Особлива група серед різновиду моделей машинок для друку графічного або текстового звітного документа, що фіксує момент переходу товару/продукту з одних рук в інші - мобільні принтери чеків. Ці нефіскальні пристрої інтегруються з іншими POS-пристроями, і використовуються там, де роздрукування чека, етикетки або квитка відбувається віддалено від головної каси підприємства. Мобільний принтер для друку чеків має невеликі габарити та вагу, ємний акумулятор, можливість підключення до комп'ютера, планшета, смартфона або терміналу збору даних.

Мобільний принтер чеків: області застосування

Мобільні чекові принтери, які можна легко та швидко купити в Україні в онлайн-магазині професійного банківського обладнання Super Money Counters (SMC), користуються незмінним попитом у роздрібній торгівлі, на підприємствах громадського харчування та у сфері обслуговування, у таксі та приватному громадському транспорті, на складах.

Мобільні принтери чеків забезпечують оперативний контроль роботи в умовах виїзної торгівлі, при наданні деяких послуг у готельному та туристичному бізнесі. Мобільний принтер чеків, який вміє роздруковувати етикетки прискорює та полегшує інвентаризацію та переоблік товарів. У McDonald's за його допомогою «вбивають черги», роблячи обслуговування ще швидшим.

На що звертати увагу перед тим, як купити мобільний принтер чеків

Відповідно до назви, чековий мобільний принтер пристосований для регулярного перенесення з місця на місце, не боїться пилу, вологи, тряски, ударів та падінь. У порівнянні зі стаціонарними моделями, ціна мобільних принтерів чеків вища саме за рахунок їх мініатюризації, а також через інші покращені експлуатаційні характеристики, які дозволяють їм працювати в умовах високої температури та підвищеної вологості, або за мінусової температури повітря.

При самостійному виборі мобільного чекового принтера насамперед звертайте увагу на:

 • підтримувані ОС;
 • різновид інтерфейсів для бездротового або стаціонарного з'єднання з комп'ютером та/або іншими POS-пристроями;
 • перелік кодувань та розширень 1D та 2D штрих-кодів;
 • максимальну ширину та довжину друку;
 • тип паперової стрічки;
 • можливість, у разі потреби, друку етикеток.

У нас представлені чекові мобільні принтери брендів HPRT (Китай), BIXOLON (Південна Корея) та GoDEX (Тайвань). Якщо виникли складнощі з вибором оптимальної моделі мобільного принтера чеків, купити апарат, що підходить саме для вашого бізнесу, допоможе експерт-консультант магазину. Не забудьте замовити до вибраної моделі витратний матеріал та необхідні аксесуари – дата-кабель, зарядний пристрій від автомобільного прикурювача, захисний чохол та накладку, універсальний дзвінок.

Купити мобільний чековий принтер у Києві та з доставкою по Україні

У магазині SMC представлена високоякісна професійна банківська техніка за ціною без посередницьких накруток та з мінімальним % торгової націнки. Ми також гарантуємо:

 • допомогу у навчанні як користуватися купленою у нас технікою;
 • офіційну гарантію та сервісне обслуговування;
 • оперативне оновлення програмного забезпечення та перепрошивку;
 • постійну наявність витратних матеріалів високої якості;
 • гарантійний та післягарантійний ремонт.

Жителі та гості Києва можуть особисто купити мобільний принтер чеків у нашому офісі, розташованому у Бехтерівському провулку, д. 14, або замовити доставку кур'єром SMC. Доставку по Україні забезпечують наші логістичні партнери – Нова Пошта, Meest Express та Автолюкс.

Онлайн-магазин SMC - приємна ціна за високу якість товарів банківської техніки та європейські стандарти обслуговування!

Сортування:
Вгору