Високопродуктивний принтер етикеток Bixolon XM7-40iwk преміум-класу з великим дисплеєм, шириною друку (50-112 мм) та вбудованим відділником. Модель є збільшеним аналогом принтера Bixolon SPP L3000. Компактні розміри, міцна та легка конструкція дозволяє використовувати пристрій у різних сферах - маркування ланцюжка поставок, роздрібні етикетки, виставлення рахунків за доставку та ін. Широкий LCD дисплей значно спрощує роботу оператора. Оснащений потужним акумулятором, ємність якого становить 6700 мА/год.
Разом із високою продуктивністю преміум класу, модель гарантує безперебійний бездротовий зв'язок за допомогою Bluetooth та WiFi. Ця модель додатково оснащена USB Type-C для спрощення виконання налаштувань, а також технологією NFC. Підходить для використання з усіма основними операційними системами, у тому числі й Android ™, iOS ™ або Windows ®, із застосуванням необхідних SDK (комплектів для розробки програмного забезпечення) BIXOLON для забезпечення безперервного друку для планшетів, смартфонів або КПК.
Швидка обробка завдань забезпечує високу швидкість друку - до 127 мм/с, а також високу якість зображення 203 dpi.
Принтер етикеток Bixolon XM7-40iwk володіє всіма необхідними ключовими функціями, в тому числі і сумісністю з усіма лідируючими в маркетингу мовами, включаючи BPL-Z ™ і BPL-C ™, Smart Media Detection ™ і Anywhere Anyfont ™ (Unicode). необхідності писати кілька кодових сторінок кожної мови. Має підтримку програмного забезпечення для дизайну етикеток, включаючи BIXOLON Label Artist™ (програма «Дизайн комплекту»), Label Artist™ Mobile (для iOS та Android) та Seagull BarTender® UltraLite для BIXOLON.
Це легкий, компактний і надійний принтер, що витримує падіння з висоти 1,8 м на бетон, а також має клас захисту IP54. Пристрій супроводжується широким спектром аксесуарів для переносу та зарядки, а також поставляється з офіційною гарантією від виробника.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Код 11, Код 39, Код 93, Код 128, EAN-13, EAN-8, Промисловий 2-в-5, Чередованный 2-в-5, Логмары, MSI, Plessey, Postnet, GS1 DataBar (RSS-14), Стандартные 2-в-5, расширения UPC / EAN, UPC-A, UPC-E, IMB |
| 2D-штрих-коди | Aztec, Codablock, 49 код, матриця даних, MaxiCode, MicroPDF417, PDF417, QR-код, TLC 39 |
| Акумулятор | Литий-ионный аккумулятор, 7.4V, 6700 мАг |
| Габарити | 158 х 186 х 82 мм |
| Датчики | Тактчик зазору (просвіт); Тактчик відбиває (чорна мітка); Тактчик відкритої кришки |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, форматів, макетів та логотипів |
| Електроживлення | 9V – 1A |
| Захист від падінь | Витримує падіння на бетон із висоти 1,8 м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас принтера | Мобільний |
| Комплект поставки | Принтер, акумулятор, блок живлення, шнур живлення, обмежувач паперу, ремінь, CD-диск, інструкція |
| Країна-виробник | Корея |
| Мова принтера | SLCS, BPL-Z ™, BPL-C ™ |
| Назва | Принтер етикеток Bixolon XM7-40iwk (Bluetooth+WiFi) |
| Особливості | Із вбудованим відділником етикеток |
| Підтримувані ОС | Драйвери: Windows, OPOS, JPOS, Linux CUPS SDK: iOS, Android, Windows |
| Пам'ять | 128MB SDRAM / 256MB Flash |
| Панель управління | FSTN LCD 4 кнопки управління |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Етикетка із розривом; Етикетка з чорною міткою |
| Умови зберігання | Температура: -30 ~ 70℃ Вологість: 10 ~ 80% без утворення конденсату |
| Умови роботи | Температура: -15 ~ 50 ℃ Вологість: 10 ~ 80% без утворення конденсату |
| Характеристики носія | Ширина носія: 50 – 112 мм Товщина носія: 0,07 – 0,15 мм Діаметр рулону: до 66 мм Діаметр втулки: 12 мм, 19 мм |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Шрифти | 10 Резидентні растрові растрові шрифти SLCS Один резидентний масштабований шрифт SLCS 16 Резидентні растрові растрові шрифти BPL-Z ™ Один резидентний масштабований шрифт BPL-Z ™ 7 Шрифти резидентних растрових зображень BPL-23 ™ Підтримується |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок