0
0
Рекомендуємо
Модель: gc420t
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
10 064 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
1D: Codabar, Code 11 (ZPL), Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, EAN-14 (ZPL), German Post Code (EPL), GS1 DataBar (RSS), Industrial 2-of-5 (ZPL), Interleaved 2-of-5, ISBT-128 (ZPL), Japanese Postnet (EPL), Logmars (ZPL), MSI, Plessey, Postnet, Stan
Габарити
201 x 239 x 173 мм
Датчики
датчик прозорості (фіксований) датчик чорної мітки (фіксований)
Довжина друку, мм
990 мм
Друк графіки
Підтримка заданих користувачем шрифтів та графіки в тому числі логотипів користувача
Опис
Високопродуктивний термо- та термотрансферний принтер Zebra GC420t стане ідеальним варіантом для підприємств. Висока продуктивність та функціональність гарантують швидкий друк термо- та термотрансферних етикеток шириною 104 мм та довжиною 990 мм. Принтер оснащений фіксованими дачками прозорості та чорної мітки, роздільником етикеток та ZKDU – клавіатурою з дисплеєм для автономного друку.
Характеристики
| 1D-штрих-код | 1D: Codabar, Code 11 (ZPL), Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, EAN-14 (ZPL), German Post Code (EPL), GS1 DataBar (RSS), Industrial 2-of-5 (ZPL), Interleaved 2-of-5, ISBT-128 (ZPL), Japanese Postnet (EPL), Logmars (ZPL), MSI, Plessey, Postnet, Stan |
| Габарити | 201 x 239 x 173 мм |
| Датчики | датчик прозорості (фіксований) датчик чорної мітки (фіксований) |
| Довжина друку, мм | 990 мм |
| Друк графіки | Підтримка заданих користувачем шрифтів та графіки в тому числі логотипів користувача |
| Електроживлення | Вхід: 100 В ~ 240 В, 50 ~ 60 Гц |
| Клас принтера | Настольний |
| Комплект поставки | Принтер Втулка для змотування відпрацьованого риббона Мережевий шнур живлення Джерело живлення CD (Включає програмне забезпечення ZebraDesigner) |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 1,5 кг |
| Мова принтера | EPL2, ZPL I/ZPL II |
| Назва | Принтер етикеток Zebra GC420t |
| Підтримувані ОС | Windows Vista, Windows 2008, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 8.1, Windows XP, Windows 2003, Linux, Unix, Mac OS |
| Пам'ять | 8 МБ SDRAM/8 МБ FlashROM |
| Панель управління | 1 світлодіод; кнопка (подача) |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Безперервна стрічка Окремі етикетки З чорною міткою та перфорацією (довжина етикетки регулюється автоматично або програмно) |
| Тип риббону | Wax (воск) Wax / Resin (воск / смола) Resin (смола) Подробнее: https://rozetka.com.ua/zebra_gc420t/p6809649/ |
| Умови роботи | Робоча температура: +5°C - +41°C Вологість: 10 - 90% (без конденсації) |
| Характеристики носія | мін. Ширина матеріалу: 25,4 мм. Макс. Ширина матеріалу: 108 мм Товщина етикетки: 0,08 – 0,18 мм Макс. Діаметр рулону: 127 мм Діаметр Втулки: 25,4 мм; 38,1 мм |
| Характеристики риббону | Ширина: 33 – 110 мм; Макс. діаметр рулону: 34 мм; Діаметр втулки: 12,7 мм; Довжина: 74 м; Орієнтація: по центру |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Опції | Відокремлювач етикеток; ZKDU – клавіатура з дисплеєм для автономного друку |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Zebra GC420t
Ціна
10 064 грн