Модель Cino F780 є посиленою версією сканера F680. Додатково прогумований корпус покращує протиударні властивості: апарат безболісно переносить багаторазове падіння з висоти 1,8 м на бетонну підлогу. Завдяки цьому Cino F780 ідеально підійде для роботи на пакувальних, логістичних, виробничих та складських підприємствах.
Динамічна швидкість зчитування: 500 скан/с.
Робоча дистанція: 61 см (UPC/EAN).
Товщина ліній коду: 0,076 мм (3 mil).
Допустимий кут вертикального/горизонтального нахилу: ±65°/±65°.
Контрастність зображення: від 15%.
Клас захисту: IP42.
Ударостійкість: падіння на бетон із висоти до 1,8 м.
Робоча температура: –10…+50 °C.
Характеристики
| 1D Штрих-коди | Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 32, Code 39 Trioptic, Code 128, UCC/EAN-128, Codabar, Code 11, Code 93, Standard & Industrial 2 of 5, Interleaved & Matrix 2 of 5, UPC/EAN/JAN, UPC/EAN/JAN with Addendum, GS1 DataBar и др |
| Індикатори | 3 світлодіоди (живлення, індикатори вдалого читання та статусу) програмований звуковий сигнал |
| Інтерфейси | USB |
| Електроживлення | 5 ± 10%900 мВт (робота)375 мВт (очікування) |
| Клас захисту | IP42 |
| Колір | Сірий |
| Комплект поставки | Сканер, USB-кабель, посібник користувача |
| Контрастність зображення | Від 15% |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 0,157 кг |
| Назва | Сканер штрих-коду Cino F780 USB (сірий) |
| Наявність підставки | Ні |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Режим роботи | Ручний Автоматичний |
| Робота з підставкою | Так |
| Робоча дистанція | До 61 см для 100% UPC/EANДо 86 см для 20 mil Code 39 |
| Розміри | 98х71х156 мм |
| Тип сканера | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil) |
| Удароміцність | Падіння з висоти 1,8 м на бетон |
| Умови роботи | –10...+50 °C5–95% відносної вологості (без утворення конденсату) |
| Швидкість сканування | 500 раз/с |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок