Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Сканери штрих-коду

Сканери для зчитування штрих-коду

Поліпшити роботу торгової мережі, збільшити швидкість обслуговування на касі неможливо без сканера для зчитування штрих-коду - ціна пристрою залежить від типу та функціональних особливостей, найменування виробника. Асортимент зчитувачів штрих-коду величезний в інтернет-магазині Super-money-counters – ми можемо запропонувати клієнтам купити сканер за більш доступною ціною та дорожчою. При виборі моделей потрібно в першу чергу звертати увагу на тип пристрою, а не на те, скільки коштує сканер штрих-коду - купивши бюджетне рішення, клієнти не завжди можуть використовувати його за призначенням. Причина - не враховано специфіку бізнесу, потокову чисельність покупців, інші критерії.

Зчитувачі по штрих-коду - види

Класифікація сканерів штрих-кодів товарів поділяє їх на кілька груп за такими ознаками:

  • за типом зчитуючого елемента – лазерні, світлодіодні, імідж-сканери. Найнадійніші і найдорожчі імідж-сканери, їх вартість у рази дорожча за світлодіодні, що вимагають мінімальної відстані між товаром і пристроєм, що зчитує;
  • за принципом зчитування штрих-коду - лінійні, двомірні та 3D. Рекомендуємо купити 3D сканер зчитування штрих-кодів, оскільки він самостійно розпізнає кодування товару і миттєво зчитує його, але його ціна вища за прилади лінійні та двовимірні. Це зменшує час роботи з пристроєм під час обслуговування клієнтів на касі, під час роботи з пристроями у складських умовах. Двовимірні сканери штрих-коду розпізнають не лише лінійні, а й QR-коди.
  • за видом - стаціонарні та портативні. Обидва варіанти можуть використовуватися у виробництві та в роздрібній торгівлі, але відрізняються за типом елемента, що зчитує, форматом виконання та іншими характеристиками. Портативні можуть кріпитися на спеціальну стійку, що полегшить роботу касира, прості у використанні, пропонуються виробниками як у дротовому форматі, так і бездротовому. Стаціонарні легко інтегрується з товарообліковими системами, надійні та довговічні.

Якщо потрібно купити сканер зчитування штрих-коду для конвеєра виробничого підприємства України або в магазин з великим потоком клієнтів і значним асортиментом дрібних товарів, ідеальне рішення - стаціонарний зчитувач. Для маленьких торгових майданчиків підійде модель ручного формату.

Які фактори враховувати під час виборів?

Інтернет-магазин Super-money-counters рекомендує за основу при виборі сканера розпізнавання товару за кодом взяти такі критерії:

  • завантаження касира;
  • трафік;
  • специфіку асортименту товарів.

Найбільш приваблива в Україні, вартість портативного сканера штрих-коду, але якщо з його допомогою розпізнавати код дрібних товарів, то за робочу зміну у касира відваляться руки. Найкращим рішенням буде стаціонарна модель.

За відсутності грошей на покупку двох сканерів у невеликого магазину зі складом (Україна), спочатку можна зупинитися на покупці бездротового ручного пристрою для зчитування штрих-коду, тим більше, що ціни на такі моделі невисокі. Він допоможе в роботі на складі, приймаючи спиртні напої та продукти харчування, а також обслуговування покупців.

Де вигідно купити сканер штрих-коду?

В інтернет-магазині Super-money-counters великий каталог сканерів штрих-кодів з usb - у нас можна купити стаціонарні та ручні моделі, підібрати лінійні та 3Д пристрої. Наша компанія з 2003 року постачає банківське та торгове обладнання, формуючи асортимент товарів відповідно до купівельного попиту. Тому в нашому каталозі є лише актуальне обладнання, прилади для автоматизації бізнесу будь-якого формату. Ми постачаємо лише якісне обладнання, плідно співпрацюючи з відомими брендами. Продукцію CASSIDA, PRO Intl, DoCash, SBM, Спектр представляємо офіційно на українському ринку.

Наш офіс розташований у місті Київ, але оформлені замовлення оперативно розсилаємо у всі куточки країни. Користуємось послугами Нової Пошти для доставки посилок регіональним покупцям. Кияни можуть скористатися самовивозом або ми доставимо замовлення кур'єрською службою. Якщо ви вирішили "куплю зчитувач штрих-коду в інтернеті", наш інтернет-магазин до ваших послуг!

Сортування:
Вгору