Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

SMC – банківське обладнання для магазину, торгівлі, фінансових підприємств

SMC – високопродуктивна техніка для роботи з готівкою

Компанія Super-Money-Counters працює на ринку України з 2003 року. Власникам бізнесу, представникам фінансових установ, які регулярно стикаються з роботою із середнім чи великим потоком готівки, ми надаємо можливість купити банківське обладнання для магазинів, підприємств сфери торгівлі на максимально вигідних умовах.

Техніка дозволяє автоматизувати багато рутинні операції, пов'язані з обробкою готівки. До таких операцій відносяться визначення справжності купюр, перерахунок та сортування банкнот з їх подальшим упакуванням, знищення конфіденційної або непотрібної документації. Максимально швидко та якісно впораються з цими завданнями прилади для перерахунку грошей, перевірки купюр на справжність, сортування, пакування банкнот, знищення документації.

Компанія SMC займається продажем такої спеціалізованої техніки від провідних вітчизняних та зарубіжних виробників, таких як PRO, DoCash, DORS, Magner, Спектр та ряд інших відомих брендів.

Банківське обладнання для торгівлі, банків: різноманітність модельної лінійки

Техніка для банків використовується не лише у великих фінансових установах, а й потрібна для виконання відповідних операцій на підприємствах середнього та малого бізнесу (магазини, сфера торгівлі тощо). У нас можна купити банківське обладнання для різних сегментів ринку: від бюджетних рішень для приватних підприємців до складної оргтехніки для великих компаній.

Банківське обладнання для торгівлі, відділень банків, квиткових кас, представлене у нас, включає наступні назви:

 • детектори валют – пристрої, що контролюють справжність грошей. У магазині представлені детектори переглядові, автоматичні з УФ-, ІЧ-, магнітною детекцією або комбінованими видами контролю автентичності/фальшивості купюр;
 • лічильники банкнот – машинки, що необхідні для перерахунку великих обсягів готівки. Додатково здійснюють перевірку фальшивості;
 • сортувальники купюр – багатофункціональні прилади, що виконують ряд операцій із готівкою: перерахунок, сортування, контроль автентичності;
 • шредери – апарати, що дозволяють швидко позбутися непотрібних документів або ж зробити недоступними для читання конфіденційні папери;
 • пакувальники купюр – здійснюють упаковку грошових одиниць в окремі пачки;
 • лічильники та сортувальники монет;
 • аксесуари – ультрафіолетові лампи, візуалізатори магнітних міток, телевізійні лупи та ін.

Банківське обладнання купити та оцінити переваги для клієнтів

Super-Money-Counters займається не лише продажем пристроїв для ефективної роботи з готівкою. Нашим клієнтам ми надаємо наступні послуги:

 • підбір оптимальної моделі для окремих сегментів бізнесу;
 • налаштування функціоналу пристроїв;
 • навчання персоналу роботі з технікою;
 • сервісне обслуговування – усунення несправностей, заміна комплектуючих, чищення деталей.

Вибирайте якісні апарати для роботи з коштами, вартість яких цілком доступна і окупається за короткий час, за рахунок економії робочого часу працівників.

Купити банківське обладнання – Україна замовляє на Super-Money-Counters

Замовити банківське обладнання Київ та інші міста України можуть, оформивши замовлення в режимі он-лайн на нашому сайті, або зв'язавшись з менеджерами SMC за контактними телефонами. На куплені у нас товари ми надаємо гарантію. Доставка здійснюється по всіх містах України, по Києву діє прискорена доставка.

Вибирайте якісні лічильні машинки, прилади для детекції грошей, лічильники-сортирувальники від світових виробників та вигідні умови співпраці від Super-Money-Counters!

Вгору