Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Детектор валют

Купити‌ ‌детектор‌ валют – захистити касу від підробок

Оптові склади, торгові фірми, супермаркети та банки оперують десятками тисяч банкнот на день. Одним з головних завдань для касирів цих підприємств є перевірка грошей на справжність.

Якість підроблених купюр постійно зростає, для виявлення фальшивки досвіду співробітників та звичайного візуального огляду вже недостатньо. Тому касовому вузлу необхідний детектор ‌валют – спеціалізований пристрій для виявлення підробок. Застосування такої техніки збільшує швидкість обслуговування клієнтів та захищає організацію від фальшивих грошей.

Який детектор ‌валют‌ ‌купити? Огляд класів обладнання

Детектори здійснюють контроль за захисними ознаками гривні, доларів США, євро та інших валют світу. Вони використовують такі види детекції: магнітну, UV, в інфрачервоному світлі, за розміром та оптичною щільністю, контроль спецелементів “І” та “М”. Залежно від того, хто ухвалює рішення про справжність купюр, детектори валют діляться на:

  • переглядові – апарат перевіряє наявність у купюр захисних елементів та виводить їх на екран. Справжні гроші чи ні – вирішує оператор. Ефективність виявлення фальшивок залежить від якості техніки та навичок співробітника, який із нею працює. Приклади переглядових детекторів валют: Cassida Primero Laser, DoCash Mini, DORS 60, Спектр-Відео-МТ/ц;
  • автоматичні – рішення про справжність банкноти приймає апарат. У його пам'ять занесено інформацію про захисні елементи різних валют та номіналів. Детектор‌‌ банкнот порівнює ці дані із захисними ознаками купюри, що перевіряється, і видає результат. При виявленні фальшивки подає звуковий та світловий сигнал. Завдання оператора зводиться до завантаження купюр у приймальню кишеню. Популярні детектори валют: Cassida Quattro V, Dors 200 M1, PRO CL 400A Multi.

Залежно від виду детекції, детектори валют поділяються на такі типи:

  • ультрафіолетовий – контролює наявність захисних елементів, що світяться в ультрафіолетовому світлі. Вибираючи прилад цього типу, слід орієнтуватися на кількість і потужність джерел UV-випромінювання. Чим вища потужність випромінювання, тим якісніше візуалізована банкнота в УФ-світлі. Популярні моделі: DORS 50, PRO 4P;
  • інфрачервоний детектор валют – визначає захисні мітки, нанесені ІЧ-метамерними фарбами. Ці фарби можуть поглинати або відбивати інфрачервоне світло. Популярні моделі: DORS 1200, PRO CL-16 IR LCD;
  • магнітний детектор валют – перевіряє наявність на грошових знаках міток, виконаних фарбами з феромагнітними властивостями. Популярні моделі магнітних детекторів валют – це СПЕКТР Видео-С, Cassida UNO Plus
  • комбінований – поєднує властивості IR, UV та магнітних приладів, призначений для перевірки різних валют по широкому спектру захисних елементів. Популярні моделі: Pro Moniron Dec Multi 2 Black, DoCash Vega.

Детектор‌ ‌валют: Київ‌ та Україна обирають Super-Money-Counters

Детектор банкнот купити за вигідною ціною можна в інтернет-магазині Super-Money-Counters. Компанія SMC здійснює продаж банківського обладнання на території України понад 15 років. Серед наших постачальників вітчизняні та закордонні бренди: Speed, Спектр, Cassida, Pro, Спектр, DORS. Крім детекторів валют ви можете придбати лічильники, сортувальники, пакувальники банкнот та аксесуари до них.

Ми пропонуємо допомогу у підборі моделей, безкоштовне налаштування на робочі параметри, навчання вашого персоналу роботі з обладнанням. А також ремонт, гарантійне обслуговування та післягарантійний супровід. Ваше замовлення буде доставлено до будь-якої точки України. Для Києва можлива доставка кур'єром SMC.

Сортування:
Вгору