Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Інфрачервоний детектор валют

Зовсім недавно інфрачервоні детектори валют були доступні лише експертам, які працюють у банках, та криміналістам. Зараз, завдяки технічному прогресу та значному здешевленню багатьох технологій, купити інфрачервоний детектор банкнот може собі дозволити будь-який ФОП України. Гривня - одна з перших валют, яка обзавелася ІЧ-захистом від підробок. Під час друку доларів США, євро, британських фунтів, швейцарських франків та китайських юанів також застосовують цей ефективний спосіб захисту від підробок.

Інфрачервоний детектор валют: як це працює

Інфрачервона захищеність купюр відноситься до фізико-хімічного способу захисту валюти. Вона базується на використанні спеціальних фарб з спектральними властивостями, що змінюються. Застосовується технологія – ефект «метамерної пари». Справжня та фальшиві купюри у звичайному світлі виглядають однаково, але кардинально відрізняються у променях інфрачервоного детектора валют. На справжній банкноті можливі такі зміни:

  • частини, надруковані із ІЧ-прозорою фарбою, стають монохромними;
  • певні фрагменти зникають;
  • з'являються зображення-мітки, невидимі у звичайному освітленні.

Звертаємо увагу, що на відміну від світіння захисних елементів в ультрафіолетовому світлі, яке добре видно неозброєному погляду, зміни захисної метамерії можна побачити не на самій купюрі, а тільки на екрані детектора банкнот з функцією інфрачервоної детекції.

Асортимент ІЧ-детекторів валют у київському онлайн-магазині SMC

У магазині професійної банківської техніки SUPER MONEY COUNTERS (SMC) можна купити різні моделі інфрачервоних детекторів валют.

Тим хто зустрічається з перевіркою великої кількості банкнот рекомендуємо купити багатофункціональний автоматичний прилад, обравши відповідну комбінацію функцій детекції. Їхня ціна висока, але вона виправдана, в тому числі і тим, що рішення про справжність купюри приймається не людиною, а в автоматичному режимі. Плюс до цього такі дорогі детектори ще й рахують, яка кількість та якого номіналу купюри перевірялися, яка сума справжніх грошей, на яку суму та скільки банкнот було відбраковано.

У нас є й прості переглядові детектори валют лише з однією функцією детекції – інфрачервоною. У каталозі представлені як компактні настільні моделі, так і мобільні (ручні, портативні) інфрачервоні детектори валют. З їх допомогою можна перевіряти достовірність акцизних марок, деяких цінних документів і паперів. Ціна таких «антифальшивомонетників» доступна всім.

Купити інфрачервоний детектор банкнот з доставкою по Україні

У нас можна купити інфрачервоні детектори валют, власного українського виробництва, або зібрані у співпраці з брендами Японії, США чи Німеччини. Онлайн-магазин SMC укладає прямі договори на постачання їх обладнання, і тому ми можемо тримати максимально низькі ціни, що не приховують посередницький %, ціни.

Кияни та столичні гості можуть купити інфрачервоний детектор валют у нашому офісі на Бехтерівському провулку, д. 14, або замовити у нас доставку в будь-яку точку Києва. Оплата: готівковий розрахунок чи передоплата.

Доставка купленої у нас професійної банківської техніки, у тому числі простих або автоматичних ІЧ-детекторів валют в інші міста та населені пункти України, здійснюється нашими партнерами - поштово-логістичними операторами Нова Пошта та Meest Express, перевізником Автолюкс. Варіанти оплати: передоплата або післяплата. На дорогі автоматичні детектори можливе оформлення кредиту або покупка за послугою ПриватБанку Оплата Частинами.

Онлайн-магазин SMC — приємна ціна за високу якість товарів, оперативне оновлення програмного забезпечення, сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування за європейськими стандартами.

Сортування:
Вгору