Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Сортувальник банкнот

Купити сортувальник банкнот для ефективної роботи з готівкою

Сортувальники купюр – спеціалізоване обладнання для сортування, перерахунку та перевірки купюр на справжність. Це сучасна та універсальна техніка, призначена для роботи з гривнями, доларами США, євро та російськими рублями. А завдяки гнучким налаштуванням більшість моделей можна налаштувати для роботи з іншими видами валют. Сортувальники купюр використовуються у банках, торгових та транспортних компаніях, супермаркетах та офісах.

Сортувальник банкнот: купити та оцінити переваги

Лічильник-сортирувальник банкнот набагато ефективніший за звичайну лічильну машинку. Він може сортувати банкноти за номіналом, роком випуску, серійними номерами, орієнтацією та ветхістю. Крім цього, сортувальник банкнот перевіряє гроші на справжність, перераховує та підсумовує купюри різного номіналу. Обладнання може мати такі види детекції: магнітну, IR, UV, за розміром, щільністю та видимим образом.

Особливості лічильно-сортувальної машинки:

  • можливість ручного та автоматичного старту,
  • виведення даних про перерахунок на РК-екран,
  • сортування купюр за номіналом, орієнтацією,
  • детекція справжності (магнітна, IR, UV, за розміром, щільністю та видимим образом),
  • відбраковування підозрілих банкнот без зупинки перерахунку,
  • фасування різного номіналу від 1 до 999 одиниць,
  • підключення виносного дисплея для клієнтської зони,
  • підключення до принтера та сканера через ПК касира,
  • компактні розміри та зручна ручка для транспортування,
  • просте та зрозуміле меню російською мовою.

Лічильники-сортирувальники підвищують продуктивність касового вузла та швидкість обслуговування клієнтів, знижують вплив людського фактора, захищають касу від підроблених купюр. Всі важливі вузли та деталі лічильно-сортувальних машинок виготовлені з якісної сталі та міцного пластику. Завдяки цьому вони працюють на високій швидкості і без вад у роботі.

Сортувальник банкнот: ціна та якість кращі у магазині SMC

Придбати сортувальники банкнот гарантією від 12 місяців можна в магазині Super Money Counters. Ми працюємо з постачальниками безпосередньо, тому пропонуємо своїм клієнтам найкращі ціни. Серед наших постачальників – Cassida, Shinwoo, Magner, Pro та Dors. Наші менеджери допоможуть вибрати необхідну модель, навчать ваших співробітників працювати на новій техніці та проведуть її первинне налаштування. Ваше замовлення буде доставлено до будь-якого регіону України.

Сортування:
Вгору