Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Лічильник сортувальник банкнот Magner

Сортувальник банкнот Магнер – ефективна робота з готівкою

Торгові підприємства, банківські установи, яким щодня доводиться працювати із середнім та великим обсягом готівкових коштів, стикаються з проблемою швидкого та якісного перерахунку готівки. Для безпомилкового та оперативного підрахунку та сортування купюр потрібно мати лічильник-сортирувальник. Обладнання використовують банки, пункти обміну валют, супермаркети, магазини та інші організації.

Надійним помічником для тих, кому потрібне обладнання даного типу, стане лічильник сортувальник банкнот Magner. Техніка виробника дозволить виключити помилки при підрахунку каси, потрапляння фальшивих купюр у грошовий обіг організації та максимально ефективно використати робочий час працівників.

Лічильник сортувальник Magner: особливості обладнання

Модельна лінійка лічильно-сортувальної техніки виробника Магнер відноситься до банківського класу та розрахована на інтенсивну роботу з великими обсягами грошових одиниць. Перевага цього обладнання над лічильниками – апарати не тільки підраховують кількість купюр, а й ідентифікують номінал, сортують банкноти за різними параметрами, здійснюють перевірку захисних ознак.

До основних функціональних можливостей сортувальників банкнот Magner можна віднести:

  • перерахунок та сортування готівки за номіналом, ветхістю, орієнтацією;
  • робота зі змішаною пачкою;
  • підсумовування результатів перерахунку, і навіть виведення підсумкової суми в кожному номіналу;
  • багаторівнева перевірка справжності захисних знаків в ультрафіолетовому, інфрачервоному спектрі, магнітна, за розміром оптичної щільності;
  • відбраковування підозрілих купюр у спеціальну кишеню.

Лічильник сортувальник банкнот Magner – ідеальний вибір для бізнесу

Якщо ваш бізнес росте і розвивається, то без лічильника-сортирувальника просто не обійтись. Придбати обладнання Магнер, яке стане оперативним помічником при підрахунку валюти можна в інтернет-магазині Super Money Counters. Наші консультанти розкажуть про особливості апарату, допоможуть підібрати оптимальну модель для вашого сегменту бізнесу. Також фахівці SMC проведуть первинне налаштування функціоналу, навчать персонал нюансам роботи. Сервісний центр здійснює гарантійне обслуговування пристроїв та у разі поломки здійснить заміну комплектуючих деталей, ремонт. За додатковими питаннями звертайтесь до менеджерів Super Money Counters.

Оформляйте покупку за контактними телефонами, вказаними на сайті, а також у режимі онлайн. Замовлення буде надіслано до будь-якої точки України. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

Вгору