Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Лічильник банкнот

Як купити машинку для рахування купюр?

Спочатку людина придумала гроші, потім їй довелося подбати про те, як швидко рахувати їхню велику кількість. У давнину монети зважували, але, коли з'явилися купюри, довелося вигадати складніші пристрої. Підприємству, на якому щодня відбувається великий обіг грошей, обов'язково потрібно купити грошово-лічильну машину для їхнього перерахунку. Подібне обладнання дозволяє автоматизувати низку процесів, завдяки чому буде заощаджено час персоналу. Рахункова машинка для купюр гарантує точність, що не завжди можливе при використанні ручної праці.

У сучасних машинах для рахування купюр вбудовано чимало різноманітних функцій. Вони здатні не лише просто перерахувати кількість банкнот, а й визначити фальшиві. Купити лічильник купюр можна як для великої організації з великим грошовим обігом, так і для невеликої торгової точки. Лічильники або великі машини – це вирішує кожен власник для себе самостійно, найголовніше – щоб вона точно виконувала покладені на неї функції.

Якими бувають машини для підрахунку купюр?

Лічильник для грошей може мати різну ціну, яка залежить від швидкості підрахунку банкнот, якості перерахунку, наявності додаткових функцій. Також вони використовують різні принципи роботи, обладнання може бути:

 • ролико-фрикційним;
 • вакуумним.

Купюрорахувальна машина, в основі якої лежить ролико-фрикційний механізм, коштує дешевше, а ціна вакуумного варіанту – помітно вища. У першому випадку купюри дістаються за допомогою ролика,у виготовленні якого задіяна гума чи поліуретан. Подібна машинка для перерахунку грошей користується популярністю та попитом. Вакуумний апарат рахує гроші за допомогою спеціальної головки, у такому разі купюри упаковані в пачку, перерахунок ведеться через куточки. Обладнання найчастіше використовується для пакування купюр у вакуумні пакети.

Апарат, який рахує гроші: види та особливості

Зверніть увагу, що пристрої також відрізняються розмірами та набором додаткових функцій. Апарат для підрахунку грошей може бути:

 • портативним. Подібний апарат для рахунку грошей призначений для випадків, коли повноцінну машину використовувати неможливо. Пристрої призначені для використання в невеликих торгових точках або там, де немає прямого підключення до мережі 220 Вт. Вони здатні працювати на батарейках;
 • бюджетним. Машинки цієї серії мають обмежені функції: швидкий перерахунок купюр, одну або дві детекції, тільки автоматичний старт рахунку та стандартний розподіл по пачках. Розраховані до двох годин безперервної роботи;
 • офісним. Подібна машинка для рахунку банкнот призначена для використання в офісах, магазинах та невеликих банківських відділеннях, де обробка готівки відбувається не дуже інтенсивно. На відміну від бюджетних апаратів мають ручний та автоматичний старт, довільний поділ на пачки, одну та більше детекцій, калькулятор номіналу. Рахувальна машинка здатна працювати без перерви до чотирьох годин;
 • банківським. Купити подібний лічильник банкнот не можна за низькою ціною, він відноситься до професійних, тому що він мультивалютний, має всі детекції та розпізнає номінал. Найчастіше застосовується в якості обладнання банківських кас, обмінних пунктів, нотаріальних контор, ломбардів, фінансових організацій. Обладнання здатне працювати до восьми годин, не враховуючи невеликі технічні перерви. Проте ціни на подібні пристрої цілком виправдовують себе, тому що вони максимально усувають отримання фальшивих банкнот та економлять час працівників.

Швидкість підрахунку може відрізнятися від 500 до 2000 банкнот за хвилину. Якщо магазин або офіс невеликий, достатньо придбати апарат для підрахунку за невеликою ціною. Він необхідний для того, щоб рахувати купюри та перевіряти пачку на наявність підроблених. У таких моделях зазвичай також є вбудовані датчики детекцій, що перевіряють купюри на справжність. Найчастіше для визначення використовується метод просвічування (ультрафіолетова детекція). Існують моделі, здатні відсортувати задану кількість купюр. У випадку, якщо кількість недостатня, буде поданий звуковий сигнал, робота продовжиться після того, як будуть додані банкноти.

Види перевірок

Сучасні агрегати здатні виконувати безліч перевірок. У просунутих моделях їх не менше восьми. Також слід врахувати, що сучасні машинки здатні не тільки рахувати гроші, але й сортувати купюри за ступенем зношеності. У процесі підрахунку виконують такі перевірки:

 • ультрафіолетову;
 • магнітну;
 • інфрачервону;
 • геометричну;
 • оптичної густини;
 • аналіз CIS-міток.

Часто зустрічається вбудований сканер, що розпізнає образ, і датчик виконання спектрального аналізу фарби. Якщо у пачці попадеться фальшивка, пристрій видасть звук, заблимає світлова індикація. Всі перевірки виконуються автоматично, нічого налаштовувати не потрібно.

Де вигідно купити купюрорахувальну машину?

Мало подумати: «Куплю лічильник для валют», важливо підібрати якісну машинку для перерахунку купюр. Це має загальне значення, тому що навіть у найменшій точці може з'явитися оптовий покупець або, навпаки, шахрай із фальшивими купюрами. Сучасна апаратура для рахування повинна відповідати масі характеристик.

Перед тим, як буде куплено лічильну машинку для грошей, обов'язково має бути вивчена інструкція до неї, після чого можна підбирати в Києві та по всій Україні надійних продавців, у яких можна купити апарати для підрахунку банкнот за вигідною ціною, при цьому важливо, щоб рахунок і перевірка купюр були точними. Перед тим, як купити машинку для рахунку грошей за вигідною ціною, необхідно звернути увагу на ряд параметрів:

 • найменування виробника;
 • тип фасування;
 • тип завантаження;
 • ємність кишені для завантаження;
 • можливості визначення справжності;
 • наявність додаткових функцій.

Здається, що підібрати лічильник купюр досить просто, чим вища ціна, тим більше можливостей перевірки. Насправді, не все у лічильнику грошей залежить від ціни, найкраща його характеристика – продуктивність. Також варто враховувати, як машинка для підрахунку грошей може видавати помилки через те, що їй потрібне обслуговування. Рахувальні апарати мають бути точними – це факт. Важливо, щоб пристрої були забезпечені достатньою кількістю датчиків, щоб визначати підроблені купюри. Більшість пристроїв – досить невибагливі в обслуговуванні. Моделі представлені досить у великому асортименті, тому так важливо підібрати пристрої у потрібному співвідношенні ціни та якості.

Продуктивну машинку для перерахунку грошей можна вигідно купити у компанії Super-Money-Counters (Україна), доставка лічильників банкнот здійснюється по всій країні, у місті Київ обладнання можна забрати самостійно. Усі необхідні питання можна з'ясувати у консультантів, з якими можна зв'язатися за номером телефону, вказаним на сайті. Для замовлення доставки товару достатньо заповнити форму на сайті.

Сортування:
Вгору