Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Лічильник банкнот Dors

Dors лічильники банкнот – надійні помічники для бізнесу

Будь-яка організація, яка регулярно працює з готівкою, намагається оптимізувати робочі процеси, пов'язані з перерахунком, сортуванням, автентичністю грошей. Вигідним вирішенням цих питань стане обладнання робочих місць спеціалізованого обладнання торгової марки Дорс. Лічильник бренду поєднує широкий набір функціональних можливостей, високу якість та прийнятну ціну. Рахункові машини підраховують суму оброблюваних коштів, виводять отримані результати на монітор, проводять детекцію, відокремивши фальшивки від загальної грошової маси.

Пристрої рекомендується використовувати підприємствам, магазинам, кас, АЗС із середнім та великим оборотом готівки.

Лічильник банкнот Dors – технічні особливості модельного ряду

Рахункові машинки бренду обробляють до 1500 купюр за хвилину, можливий автоматичний та ручний старт роботи. Серед функціональних можливостей також варто виділити:

  • підсумовування, розподіл по пачках;
  • детекція справжності: ультрафіолетова, інфрачервона, за розміром, за оптичною щільністю, здвоєністю, видимим образом;
  • перерахунок змішаної пачки;
  • відлік заданої кількості банкнот;
  • відбраковування підозрілих купюр.

Модельний ряд дозволяє підібрати техніку як бізнес-, так і банківського класу, в залежності від того, з яким обігом готівки вам доводиться щодня працювати.

Машинки для перерахунку грошей Дорс – замовляйте на SMC

Ефективним рішенням у виборі обладнання для роботи з готівкою стане покупка техніки Dors. Лічильники купюр торгової марки можна придбати за вигідною ціною в інтернет-магазині Super-Money-Counters. В онлайн-каталозі представлені пристрої бізнес-класу (моделі 600, 700), банківського рівня (Дорс 750, 800).

Оформити покупку зручно в онлайн режимі через кошик, або зв'язавшись із нашими консультантами по контактним телефонам, вказаним на сайті. Фахівці допоможуть підібрати оптимальну модель, проведуть налаштування пристрою, відповідно до особливостей бізнесу замовника, навчать персонал работі, проведуть сервісне обслуговування. Здійснюємо швидку доставку по всіх містах України.

Звертайтеся, будемо раді допомогти з вибором надійного помічника для роботи з грошовими одиницями!

Сортування:
Вгору