Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Лічильник банкнот з детектором

Купюролічна машина з детектором для перерахунку різних оборотів готівки

Для безперебійної роботи касового вузла не обійтися без надійної лічильно-обчислювальної техніки як лічильник валют з детектором. Машинка для рахунку грошей з детектором не лише дозволить швидко, точно перерахувати готівку будь-якої валюти, але й захистить виручку від підробки, спростить рутинні процеси, мінімізує людський фактор.

Ми пропонуємо лічильники банкнот з детекцією, різні за габаритами, технічними характеристиками, а також за функціоналом, що виконується. Компактні, портативні лічильники стануть вдалим придбанням при обмеженому робочому просторі та необхідності транспортування обладнання. Стаціонарна машина для рахунку грошей з детектором широкого спектра аналізу справжності підійдуть для спеціалізованих кредитних, фінансових установ, рітейлінгових компаній з великим оборотом грошової маси.

Рахункова машинка для грошей з детектором: основні характеристики, потенціал

Завдяки інноваційним розробкам ринок банківського обладнання також не стоїть на місці, пропонуючи покупцям дедалі досконаліші, багатофункціональні моделі. Звична лічильна машинка з детектором для рахунку грошей має низку технічних характеристик, які виключають помилки перерахунку, наявність фальшивих банкнот у виручці.

Розглянемо основні особливості таких моделей:

  • перерахунок загальний, за номіналом, сортування, поділ за пачками;
  • можливість вибору швидкості перерахунку дозволяє дбайливо обробляти старі купюри;
  • функція підсумовування, поділу по пачках, за заданою кількістю грошових одиниць.

Лічильник банкнот із детектором залежно від моделі може включати такі види детекції:

  • перевірка на здвоєність;
  • визначення ланцюжка купюр, їх цілісності;
  • УФ-, ІЧ-, магнітна перевірка;
  • за розміром, за оптичною густиною, по видимому образу.

Будь-яка машинка для рахунку грошей з детектором проста і зрозуміла у використанні, не вимагає спеціальних знань касира. Вона стане незамінним придбанням для операційних кас, АЗС, підприємств сфери послуг, ресторанного, готельного бізнесу, торгових центрів, банків, кредитних організацій. Купюрорахункова машина з детектором розрахована на тривалий період експлуатації, гарантує безперебійну роботу касового вузла протягом тривалого часу. Деякі моделі передбачають використання супутніх аксесуарів для більш точної роботи.

Купити лічильник банкнот із детектором за вигідною ціною від провідних брендів на SMC

Якщо вам потрібна лічильна машинка для грошей з детектором, то ми допоможемо вам заощадити час на пошуки відповідної моделі. Працюючи безпосередньо з передовими виробниками банківського обладнання, минаючи посередників, пропонуємо лічильник купюр із детектором за вигідною ціною. У каталозі інтернет-магазину Super Money Counters ви знайдете вітчизняні та закордонні торгові марки: Magner, Dors, Cassida, PRO, DoCash та інші.

Фахівці SMC здійснюють сервісне обслуговування техніки, можливий післягарантійний супровід. Якщо вам потрібна лічильна машина, зателефонуйте менеджеру, за вказаними на сайті телефонами, або заповніть форму заявки для зворотного дзвінка. Фахівці нашого інтернет-магазину допоможуть налаштувати придбану машинку для рахунків грошей під необхідні параметри. За необхідності проведуть навчання персоналу тонкощам роботи з приладами, своєчасним коректним оновленням ПЗ. Купуйте надійний лічильник банкнот з перевіркою автентичності вигідно і швидко на Super-Money-Counters!

Сортування:
Вгору