Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Принтери штрих-кодів

Принтери для друку етикеток зі штрих-кодами

Штрих-код протягом останніх десятиліть є основним елементом маркування товарів. Таке маркування значно спрощує його облік. Великі тиражі наклейок мають сенс замовляти в друкарні, тоді їх собівартість буде максимально низька. Однак, можуть виникати ситуації, коли необхідно оперативно роздрукувати невелику кількість бирок. Для таких випадків варто купити власний спеціальний принтер для друку етикеток зі штрих-кодами.

Якою може бути машина для роздруківки штрих-кодів, як її вибрати?

Існує багато видів принтерів для роздруківки штрих-кодів, але перед вибором будь-якої моделі необхідно чітко зрозуміти з якими завданнями йому доведеться справлятися. Для цього потрібно знати:

  • скільки бірок на день йому доведеться друкувати;
  • в яких умовах вони використовуватимуться;
  • якого розміру має бути етикетка;
  • яку інформацію необхідно нанести.

Чим більша продуктивність пристрою, тим вищою буде його вартість. Якщо ваш орієнтовний тираж на день не перевищуватиме двох тисяч етикеток, то має сенс купити ручний принтер для друку наклейок. Невеликий супермаркет може обійтися стаціонарною моделлю з продуктивністю 5000 бірок, але для оптового складу знадобиться пристрій із ресурсом 20000 штук.

Собівартість друку штрих-кодів в першу чергу залежить від способу їх нанесення. Термопринтер наносить зображення штрих-коду за допомогою її обробки високою температурою, тому в ньому немає картриджа з дорогою стрічкою, що фарбує. Ціна роздрукованих ними етикеток дуже низька. Однак зображення, нанесені таким способом, з часом блякнуть і зовсім зникають під впливом сонячного світла. Термотрансферний друк має більш високу вартість, але він надійніший. Нанесені таким чином зображення стійкі до різноманітних пошкоджень.

При виборі принтера також необхідно враховувати кількість інформації, яку потрібно нанести на етикетку. Для більших інформаційних блоків краще вибирати моделі, що використовують у своїй роботі широку етикеткову стрічку.

Компанія SMC - надійна техніка за розумними цінами

У сучасному світі за допомогою устаткування можна автоматизувати безліч процесів. Бірки зі штрих-кодом, нанесені на товар, значно полегшують його облік та пересування. Широкий вибір принтерів для друку штрих-кодів за низькими цінами, представлений на сайті нашої компанії, дає можливість знайти індивідуальне рішення будь-яких потреб.

Вгору