0
0
Рекомендуємо
Модель: 18834
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
79 750 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Code 11, Code 39, Code 93, Code 128 with subsets A/B/C and UCC Case Codes, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC and EAN 2-or 5-digit extensions, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Codabar and Plan
2D-штрих-коди
PDF417, Code 49, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, TLC 39, MicroPDF, RSS-14 (and composite), Aztec
Габарити
325 х 272 х 500 мм
Датчики
Тактчик зазору (на просвіт), датчик відбиває (чорна мітка)
Довжина друку, мм
3988 мм
Опис
Промисловий термо- і термотрансферний принтер Zebra ZT410 для критичних процесів з суцільнометалевим каркасом і дверцятами, що складаються в 2 місцях. Має покращені швидкість друку та можливості зв'язку, а також додаткові просунуті функції. Оснащений послідовним інтерфейсом – USB, USB Host, RS-232, Ethernet та Bluetooth®, у тому числі й розширеними можливостями радіочастотної ідентифікації. Нова операційна система Zebra Link-OS® дозволяє інтегрувати, керувати та контролювати принтер з будь-якої точки світу.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 11, Code 39, Code 93, Code 128 with subsets A/B/C and UCC Case Codes, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC and EAN 2-or 5-digit extensions, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Codabar and Plan |
| 2D-штрих-коди | PDF417, Code 49, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, TLC 39, MicroPDF, RSS-14 (and composite), Aztec |
| Габарити | 325 х 272 х 500 мм |
| Датчики | Тактчик зазору (на просвіт), датчик відбиває (чорна мітка) |
| Довжина друку, мм | 3988 мм |
| Друк графіки | Підтримка заданих користувачем шрифтів та графіки, у тому числі логотипів користувача |
| Електроживлення | Вхід: 90 В ~ 265 В, 48 ~ 62 Гц, 118,7 Вт |
| Клас принтера | Промисловий |
| Комплект поставки | Принтер Втулка для змотування відпрацьованого риббона Мережевий шнур живлення Джерело живлення CD (Включає програмне забезпечення ZebraDesigner) |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 16 кг |
| Мова принтера | ZPL, ZPL II, EPL, XML |
| Назва | Принтер етикеток Zebra ZT410 (ZT41046-T0E0000Z) |
| Підтримувані ОС | Windows Vista, Windows 2008, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 8.1, Windows XP, Windows 2003, Linux, Unix, Mac OS |
| Пам'ять | 256 МБ SDRAM/512 МБ FlashROM |
| Панель управління | РК-дисплей з підсвічуванням + 7 кнопок керування; 5 світлодіодів (статус, пауза, прийом даних, помилка, підключення до мережі); 3 кнопки (подача, пауза, скасування) |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 600 dpi (24 точки/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Етикетка із розривом, етикетка із чорною міткою, етикетка із перфорацією, безперервна стрічка Формат носія: рулонний, фальцований (Fan-Fold) |
| Умови роботи | Робоча температура: +5°C - +40°C Вологість: 20% - 85% (без конденсату) |
| Характеристики носія | Ширина: 114 мм Зовнішній діаметр рулону: 203 мм Діаметр втулки: 76мм Товщина носія: 0,054 мм – 0,1 мм |
| Характеристики риббону | Тип намотування: OUT Довжина: 450 м Діаметр втулки: 76 мм |
| Швидкість друку | 356 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Опції | " друкована головка 300 dpi і 600 dpi (тільки в ZT410), LPT, WiFi, відділ етикеток, повнорозмірний внутрішній смотчик, ніж, лоток для ножа, шпиндель для красящей ленты намотки IN, RFID, клавіатура KDU |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Zebra ZT410 (ZT41046-T0E0000Z)
Ціна
79 750 грн