0
0
Рекомендуємо
Модель: 16789
Виробник: GoDEX
Відгуки:
0
Ціна
74 480 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
China Postal Code, Codabar, Code 11, Code 32,Code 39, Code 93, Code 128 (подгруппы A/B/C), EAN-8, EAN13, EAN 8/13 (с 2- и 5-значными расширениями), EAN 128, FIM, German Post Code, GS1 DataBar, HIBC, Industrial 2 of 5 , Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5), Inter
2D-штрих-коди
Postnet, Logmars, MSI, Postnet, Plessey, Planet 11 & 13 digit, RPS 128, Random Weight, Standard 2 of 5, Telepen, UPC-A, UPC-E, UPC-A and UPC-E with EAN с расширением EAN 2 или 5 цифр, UCC 128, UCC/EAN-128 K-Mart 2-D Bar Codes Aztec code, Code 49,Codablock
Габарити
465x312x269 мм (ДxВxШ)
Датчики
Відображаючий і просвітний датчики, що настроюється (розташовані зліва)
Довжина друку, мм
4-2159 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | China Postal Code, Codabar, Code 11, Code 32,Code 39, Code 93, Code 128 (подгруппы A/B/C), EAN-8, EAN13, EAN 8/13 (с 2- и 5-значными расширениями), EAN 128, FIM, German Post Code, GS1 DataBar, HIBC, Industrial 2 of 5 , Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5), Inter |
| 2D-штрих-коди | Postnet, Logmars, MSI, Postnet, Plessey, Planet 11 & 13 digit, RPS 128, Random Weight, Standard 2 of 5, Telepen, UPC-A, UPC-E, UPC-A and UPC-E with EAN с расширением EAN 2 или 5 цифр, UCC 128, UCC/EAN-128 K-Mart 2-D Bar Codes Aztec code, Code 49,Codablock |
| Габарити | 465x312x269 мм (ДxВxШ) |
| Датчики | Відображаючий і просвітний датчики, що настроюється (розташовані зліва) |
| Довжина друку, мм | 4-2159 мм |
| Друк графіки | Вбудовані формати: BMP та PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПЗ |
| Електроживлення | Автоперемикання 100-240 В/50-60 Гц |
| Клас принтера | Промисловий |
| Кодування | Codepage 437, 737, 850, 851, 852, 855, 857, 860, 861, 862, 863, 865, 866, 869 Windows 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1257 Unicode UTF8、UTF16BE、UTF16LE |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 13,6 |
| Мова принтера | EZPL, GEPL, GZPL (автоперемикання) |
| Назва | Принтер етикеток GoDEX ZX1300Xi |
| Пам'ять | 32 МБ SDRAM/128 МБ FlashROM |
| Панель управління | 3,2-дюймовий сенсорний РК-екран з підсвічуванням Кнопка вмикання/відключення з зеленим LED-підсвічуванням Кнопка управління: FEED / PAUSE / CANCEL з двоколірним світлодіодним підсвічуванням: готовий (зелений); Помилка (червоний) Кнопка калібрування на задній панелі |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 300 dpi (12 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорною міткою та перфорацією (довжина етикетки регулюється автоматично або програмно) |
| Тип риббону | Wax, Resin, Wax/Resin |
| Умови зберігання | Температура: –20…+60 °C Вологість: 10–90% (без утворення конденсату) |
| Умови роботи | Температура: +5…40 °C Вологість: 20–85% (без утворення конденсату) |
| Характеристики носія | Ширина: 25,4-118 мм (відрив); до 117 мм (обрізання); до 118 мм (відділення/намотка) Товщина: 0,076–0,25 мм Діаметр рулону: до 8" (203 мм) Діаметр втулки: 1,5" (38,1 мм), 3" (76,2 мм) |
| Характеристики риббону | Довжина: 450 м Ширина: 30-110 мм Діаметр рулону: 3" (76,2 мм) Діаметр втулки: 1" (25,4 мм) |
| Швидкість друку | 254 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104-105,7 |
| Шрифти | Вбудовані шрифти Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16х26; OCR A та B; можуть обертатися на 90/180/270; масштабуються до 8-ми разів у горизонтальному та вертикальному напрямках; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Шрифти TrueType |
| Опції | Обрізувач Модуль адаптера паралельного порту (Centronic "мама" 36-pin) Модуль Bluetooth Модуль Wireless LAN (802.11 b/g/n) Інтерфейс аплікатора (DSUB "мама" 15-pin) Зовнішній розмотувач етикеток для рулонів діаметром 10” (250 мм) Зовнішній намотувач етикеток |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток GoDEX ZX1300Xi
Ціна
74 480 грн