Встановлення, налаштування банківського обладнання від SMC

Для коректної роботи техніки для перерахунку, перевірки справжності готівки важливо правильно налаштувати функціонал пристроїв під потреби бізнесу. Будь-яка модель детектора, сортувальника купюр, лічильної машинки для грошей вже має заводські параметри, адаптовані під національну валюту. Але якщо підприємство займається зовнішньоекономічною або іншою діяльністю, яка передбачає роботу з готівковою іноземною валютою, то програмне забезпечення потребує змін.

Компанія Super Money Counters займається постачанням техніки для роботи з грошовими одиницями світових та вітчизняних виробників. У рамках гарантійного періоду сервісний центр проводить діагностику, технічне обслуговування та ремонт пристроїв. Тому найкраще, якщо підключення, встановлення банківського обладнання та налаштування функціоналу здійснюватиметься фахівцями SMC. Це дозволить врахувати всі нюанси та оперативно усунути неполадки.

настройка банковского оборудования

Послуги налаштування та наступного сервісу включають:

  • адаптацію пристрою під потреби клієнта;
  • підключення банківського обладнання;
  • систематичне оновлення ПЗ;
  • діагностика та профілактика приладу;
  • поточний ремонт та заміна комплектуючих;
  • капітальний ремонт.

Налаштування банківського обладнання – довірте роботу професіоналам SMC

Весь комплекс послуг клієнт може отримати від компанії Super Money Counters, купуючи прилад будь-якого класу в нашому інтернет-магазині. Кожна одиниця техніки перед продажем тестується і лише після цього може бути передана покупцеві. Консультанти магазину допоможуть із вибором оптимальної моделі під потреби вашого бізнесу, розкажуть про функціональні можливості апаратів. З усіх додаткових питань звертайтесь за контактними телефонами, вказаними на сайті.

Звертайтеся, ми завжди раді допомогти підібрати надійного помічника, який дозволить оптимізувати та налагодити робочий процес, пов'язаний із обробкою грошей!