Прошивка детектора валют – навіщо його потрібно оновлювати?

Щойно людство винайшло гроші, з'явилися ті, хто їх підробляє. З того часу відбувається протистояння між фальшивомонетниками та емітентами. Захист постійно вдосконалюється, в сучасних валютах він настільки складний, що для перевірки потрібні спеціальні технічні засоби. Також необхідно враховувати варіанти, коли перевірка на справжність відбувається взагалі без участі людини, наприклад, в терміналах самообслуговування.

Призначення детектора валют – перевірка банкнот на справжність. Навіть у найпростіших та бюджетних моделях використовується кілька способів детекції. Сучасними апаратами виконується комплексний аналіз, завдяки чому відбраковується 100 відсотків підроблених банкнот.

Які ознаки розпізнають детектори валют?

Якщо раніше для захисту купюр застосовувалися мітки, які могла перевірити людина, то зараз вона стала набагато складнішою. З'явилося чимало ознак, які можуть рахувати спеціальні пристрої, людина їх не бачить. Детектори валют виконують перевірку:

  • розмірів купюр. Незважаючи на те, що габарити не є захисними ознаками, їхня перевірка виконується першою. При цьому також відокремлюються купюри, які складені чи злиплися між собою. Для визначення розмірів використовується оптичний спосіб, банкноти скануються в світлі, що проходить;
  • видимого зображення. При скануванні банкнот виходить образ, причому пристроєм може виконуватися перевірка не всієї поверхні, можна перевіряти лише певну зону. У подібному випадку користуються датчиками, що складаються зі світло- та фотодіода. Для детекції повного зображення користуються фотоприймальними лінійками;
  • ІЧ зображення. У процесі друку купюри користуються спеціальними фарбами, які виглядають однорідно. Але при використанні ІЧ-датчика будуть добре помітними світлі та темні зони. При детекції проводиться розпізнавання водяних знаків, елементів з металів, стрічок захисту та визначення оптичної щільності паперу;
  • УФ міток. Для захисту на банкноти за допомогою люмінофора наносяться спеціальні мітки. Вони бувають різних кольорів, помітні під час опромінення ультрафіолетовим джерелом. Деякі валюти друкуються із захисними волокнами, які також мають люмінісцентні властивості;
  • магнітних міток. Як захист деяких валют застосовується фарба, що має магнітні властивості. Щоб розпізнати подібні мітки, користуються спеціальними головками, що зчитують.

Як захист валюти також застосовуються різні спецелементи, існують секретні ознаки, інформація про які не публікується у відкритому доступі.

Де краще виконувати прошивку детектора валют?

Щороку випускаються нові банкноти, з'являється дедалі більше засобів захисту. Саме тому програмне забезпечення, завдяки якому працюють детектори, старіють. Щоб щоразу не купувати нове обладнання, достатньо оновити те, що вже є. За допомогою оновлених утиліт пристрій зможе знову відповідати всім реаліям. Прошивку можна оновлювати самостійно, але для цього потрібно мати певні навички, для деяких моделей потрібна наявність спеціального пристрою – програматора. Найпростішим варіантом стане звернення до спеціалізованого сервісного центру.

Спеціалісти компанії Super-Money-Counters оперативно виконають оновлення програмного забезпечення детекторів валют. Всі питання, що цікавлять, можна поставити представнику компанії в телефонному режимі, офіс розташований в Києві. До кожного клієнта – індивідуальний підхід, у штаті – лише досвідчені фахівці, які впораються з будь-яким завданням.