Підбір та налаштування, технічне обслуговування банківського обладнання від SMC

Компанія Super-Money-Counters з 2003 року реалізує пристрої різного призначення для оптимізації рутинних процесів із готівкою. Співпрацюючи безпосередньо з вітчизняними та зарубіжними виробниками, ми гарантуємо високу якість техніки. У нас представлена ​​техніка для обробки готівки від провідних світових брендів такі як Cassida, Dors, PRO, Спектр, Magner, SBM, DoCash.

Крім супроводу покупців на етапі підбору апаратів для рахунку та перевірки справжності грошей, оформлення замовлення, оплати, своєчасної доставки також пропонуємо додатковий спектр послуг:

  • введення пристроїв в експлуатацію;
  • первісне налагоджування обладнання під необхідні параметри каси;
  • навчання персоналу тонкощам роботи;
  • оновлення ПЗ;
  • сервісне обслуговування детекторів, лічильних машинок.

обслуживание банковской техники

Своєчасне обслуговування банківської техніки від Super-Money-Counters

Головна мета інтернет-магазину SMC – зробити товар, придбаний у нас, надійним помічником у щоденній касовій роботі, що мінімізує “людський фактор”. Купуючи у нас обладнання, ви можете розраховувати на:

На етапі вибору техніки безкоштовно допомагаємо визначити модель, що відповідає потребам бізнесу покупця.

За замовчуванням заводські налаштування будь-якого детектора, сортувальника налаштовані на обробку національної валюти, проте якщо ви працюєте також із іноземною валютою, то вам необхідно внести зміни до програмного забезпечення. Це первинне налаштування здійснюється безкоштовно.

При покупці будь-якої одиниці техніки, надаємо безкоштовну консультацію щодо коректної експлуатації приладів, що знижує ризик їх виведення з ладу, простою через неправильне поводження.

Висока якість техніки та бездоганна експлуатація не скасовують своєчасне технічне обслуговування банківського обладнання. Профілактику виконуємо оперативно на вашій території, а також безкоштовний ремонт у рамках гарантійного періоду з використанням оригінальних деталей та запчастин.

обслуживание банковского оборудования

Співпраця з Super-Money-Counters – запорука ефективного функціонування каси

Наш каталог містить моделі техніки для обробки різних обсягів готівки. Запитання щодо покупки, ви можете поставити менеджерам магазину в телефонному режимі. Ми завжди підтримуємо зворотний зв'язок зі своїми покупцями на початковому етапі співпраці, без зайвих труднощів виконуємо технічне обслуговування банківського обладнання, надаємо послуги післягарантійного сервісу. Сотні установ, фінансових організацій оцінили переваги нашої співпраці. Не роздумуйте і ви – відвідайте наш каталог, ознайомтеся з моделями, ми відкриті до довгострокових взаємовигідних відносин.