Сервіс та високоякісний ремонт банківського обладнання в SMC

Якою б якісною, високоефективною та дорогою технікою не було б банківське обладнання, рано чи пізно воно може вийти з ладу, порушиться функціонал або просто поламатися. Компанія «SMC» пропонує своїм клієнтам не лише придбати надійну та довговічну техніку для фінансових операцій різних виробників,, а й її якісне обслуговування, ремонт. Ціна на ремонтні роботи у нас доступна, але все залежить від складності роботи, її кількості, вартості комплектуючих, замінених деталей.

Звернутися до нас та стати клієнтом нашої компанії може кожен охочий у будь-який час. Ми гарантуємо усунення поломок різної складності банківським організаціям, невеликим підприємствам, бізнес-сфері, казино.

Ознаки поломки банківського обладнання та їх усунення

Детектори валют, машинки для рахунку грошей та монет, сортувальник купюр та монет, пакувальник банкнот вимагають регулярного контролю за станом та зношеністю. Регулярне чищення від пилу, оновлення програмного забезпечення, відновлювальні роботи, тестування, діагностика допоможуть забезпечити повноцінну, правильну роботу банківського обладнання різних виробників та складності на тривалий час.

Зрозуміти, що обладнання вийшло з ладу, можна по виявленню деяких характеристик:

  • апарат не включається;
  • на екрані видаються помилки;
  • погано або не всі купюри захоплюються;
  • номінал та валюта не розпізнається;
  • зупинки, збої у роботі деяких завдань під час проведення операцій;
  • апарат працює, але операції із валютою не проводяться;
  • застряють купюри тощо.

Дані поломки можуть свідчити про неправильне використання, несвоєчасне оновлення програми, зношеність деталей та недотримання правил експлуатації. Щоб уникнути поломок, варто регулярно звертатися до фахівців не тільки для налаштувань програм, заміни зношених деталей, а й чищення, адже бруд, пил, що накопичуються в пристрої під час роботи, можуть призводити до помилок у програмі, поломки комплектуючих.

Вартість ремонту банківського обладнання

Компанія «Super-Money-Counters» пропонує повний спектр послуг з ремонту, обслуговування, гарантійного та пост-гарантійного сервісу різного типу банківського обладнання, виробника, модифікації. Наші майстри – досвідчені висококваліфіковані працівники, які швидко виявлять причину поломки, проведуть точну діагностику та вирішать проблему у мінімальні терміни.

Ремонтні роботи можна виконувати безпосередньо у замовника або Сервісному центрі (якщо потрібне спеціальне додаткове обладнання, апаратура тощо).

Замовити виїзд майстра можна за телефоном, вказаним на сайті, або зробивши заявку онлайн. Ми гарантуємо швидке вирішення проблеми за доступною ціною. Постійним клієнтам, організаціям із великою кількістю обладнання надаються знижки.