Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Переглядовий детектор валют

Переглядовий детектор валют – надійний захист від підробок

У своїй роботі супермаркети, оптові склади, АЗС та транспортні компанії оперують регулярним потоком готівкових коштів. Наприкінці зміни співробітники цих підприємств повинні підготувати купюри для інкасації: провести підрахунок, сортування та перевірку на справжність. Кількість та якість фальшивих банкнот зростає, для їх виявлення необхідно купити апарат для перевірки грошей переглядовий. За його допомогою проводиться візуальний контроль захисних елементів купюри. Справжня банкнота чи ні – вирішує оператор. У своїй роботі він спирається на здобутий досвід, спеціальні знання та навички виявлення фальшивок.

Переглядовий апарат для перевірки грошей: ціна, види та характеристики

Правильно підібрана модель детектора знижує вплив людського фактора та підвищує швидкість роботи касового вузла. Існують інфрачервоні та ультрафіолетові детектори. Вони використовуються для визначення справжності гривні, доларів США, євро та інших валют. Ціна залежить від характеристик вибраної моделі та доступних функцій. Може змінюватись від 500 до 10 тисяч гривень.

Особливості переглядових детекторів:

  • можна застосовувати для перевірки справжності валют, акцій та цінних паперів,
  • різні види детекції банкнот: ІЧ, UV, магнітну, за розміром, антистокс-елементів,
  • детекція ІЧ-міток здійснюється відразу на обох сторонах,
  • можливість перевірки банкнот віялом.

УФ-детектор виявляє грубі фальшивки, для виявлення більш якісних підробок потрібен інфрачервоний переглядовий апарат для перевірки грошей. У нього є ІЧ-підсвічування робочої зони, камера із вбудованим фільтром та екран, на який виводиться зображення з камери. За допомогою такого приладу можна контролювати наявність міток, завданих метамерними фарбами. У підробок таких міток немає і в інфрачервоному світлі вони не видні.

Переглядовий апарат для перевірки грошей купити за вигідною ціною у магазині SMC

Придбати обладнання для роботи з готівкою можна в магазині Super Money Counters. У нашому каталозі представлені моделі вітчизняних та зарубіжних виробників: Cassida, DORS, Спектр, Pro. Це портативні та стаціонарні пристрої для контролю захисних міток, спецелементів "М" та "Антистокс".

Ми пропонуємо допомогу в налаштуванні та підключенні обладнання, навчання ваших співробітників роботі з касовою технікою. А також ремонт, гарантійний та післягарантійний супровід.

Сортування:
Вгору