Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Ультрафіолетовий детектор банкнот

Ультрафіолет для перевірки грошей: переваги УФ-детекції

Найбільш поширеним обладнанням, що використовується для перевірки справжності грошових знаків, є ультрафіолетовий детектор валют. Пристрій здійснює перевірку захисних знаків в ультрафіолетовому світлі. Підходить для невеликих магазинів, супермаркетів, пунктів обміну валют, аптек, торгових точок, де спостерігається великий потік клієнтів та розрахунок здійснюється переважно дрібним номіналом.

Найчастіше ультрафіолет для перевірки грошей використовують у переглядових моделях. Джерела УФ-світла розташовуються над робочою зоною, у якій міститься банкнота. Датчики сканують купюру, що перевіряється, на відсутність фонового світіння паперу, волокон і захисних ниток.

Оператор, що працює з пристроєм, аналізує проскановане в ультрафіолеті зображення та самостійно приймає рішення про її непідробленість.

Детектор валют ультрафіолетовий: принципи роботи

UV-детектори здійснюють контроль автентичності завдяки лампі з максимальною довжиною УФ-світла, яка фіксує наявність або відсутність загального фону люмінескування або окремих ділянок купюри – фрагментів, малюнків, ниток, волокон, міток. Ультрафіолетові детектори банкнот надійні, ефективні та легкі у користуванні.

Переваги використання обладнання з УФ-детекцією:

  • обробка різних видів грошових одиниць;
  • визначення справжності банкноти за однією та віялом;
  • простота у використанні;
  • низька енерговитратність;
  • невисока вартість;
  • миттєва готовність до роботи.

Ультрафіолетовий детектор валют купити для ефективної перевірки купюр

Для детекції грошових купюр за низкою захисних ознак необхідно купити ультрафіолет для перевірки грошей. Київ замовляє банківське обладнання цього класу в інтернет-магазині Super Money Counters. Консультанти магазину допоможуть підібрати оптимальну модель для вашого сегменту бізнесу, налаштують функціонал, навчать персонал тонкощам роботи. Сервісний центр у разі несправностей чи технічних неполадок проведе гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Оформляйте покупку, зв'язавшись з нашими менеджерами за контактними телефонами, або зробивши замовлення онлайн. Надсилаємо посилку по всіх містах України. Будемо раді допомогти!

Сортування:
Вгору