Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Детектор купюр DoCash

Вибір професіоналів усього світу – детектор DoCash

Безперебійна точна робота каси неможлива без професійної техніки. Але як підібрати надійне обладнання, яке не підводитиме під час перевірки грошових одиниць і буде мінімізовано “людський фактор”, це вже завдання. Вирішити цю проблему допоможе детектор валют DoCash. Обладнання вигідно відрізняється німецькою якістю, проводить якісну перевірку готівки, виявляє фальшивки за лічені хвилини. В інтернет-магазині Super Money Counters представлені моделі переглядових та автоматичних детекторів, орієнтовані на експлуатацію як на експертному рівні, так і на перевірку невеликих оборотів готівки малого бізнесу. Детектор купюр DoCash зарекомендував себе з найкращого боку серед клієнтів у всьому світі.

Docash детектор – нове покоління досконалих технологій

Сучасний технологічний прогрес дозволяє створювати досконалу техніку, здатну поєднувати кілька ємних критеріїв одночасно. Одним із результатів нових технологій є DoCash детектор. Для автоматичних моделей характерні такі функції:

  • MG-контроль;
  • ІЧ-детекція;
  • перевірка справжності щодо оптичної щільності;
  • по розміру;
  • оновлення бази даних через комп'ютер.

Також детектор банкнот DoCash може працювати як від мережі, так і автономно від акумулятора тривалий час без підзарядки. Детектор DoCash займе гідне місце у рітейлінгових організаціях, великих торгових центрах, АЗС, операційних касах.

Що стосується переглядових пристроїв даного бренду, вони, як правило, мають такі характеристики:

  • зручна зона перегляду для грошей та документів формату А4;
  • висока потужність УФ ламп;
  • кольоровий РК-дисплей із гарним оглядом.

Спектр детекції удосконалених моделей апаратів не обмежується УФ контролем справжності, а пропонують додатково ІЧ контроль, у білому відбитому, проходячому та косопадаючому світлі, за розміром, перевірку спецелемента "М".

Детектор DoCash використовується у бухгалтеріях великих торгових організацій, банках, фінансових установах, юридичних конторах.

Детектори DoCash купити з гарантією якості

Каталог нашого магазину пропонує багато апаратів для перевірки грошей будь-яких обсягів. Іноді покупцеві складно визначитися з вибором відповідної одиниці, тому наші онлайн-консультанти завжди на зв'язку. Вони дадуть відповідь на всі ваші питання, нададуть професійну консультацію, щоб покупка принесла користь і допомогла уникнути необдуманих витрат. У нас можна купити детектори DoCash за вигідною ціною з кращим рівнем сервісу. Надаємо гарантію, організуємо виїзд спеціаліста на вашу територію для сервісного обслуговування, налаштування базових параметрів. Здійснюємо доставку покупки по всіх містах України. Якщо вам все ж таки не підійшов товар, приймемо його назад протягом 14 днів з моменту покупки без зайвих складнощів. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

Сортування:
Вгору