Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Стаціонарна машинка для перевірки банкнот

Машинка для перевірки купюр – особливості стаціонарних моделей

Будь-яке підприємство, організація бажає захистити свій грошовий обіг від можливих підробок грошей фальшивомонетниками. Для цього використовується при контролі справжності грошей машинка для перевірки банкнот. Детектори валют дозволяють оперативно обробити великий обсяг готівки, перевірити захисні ознаки різних світових валют, виявивши підроблені купюри.

Залежно від мобільності апарати поділяються на два класи:

Стаціонарні детектори працюють від мережі, автомобільного адаптера. Застосовуються переважно операторами на касах та в тих сферах, де не потрібна мобільність та бездротове використання пристроїв. Портативні прилади можна брати на виїзні зустрічі, адже для їхньої роботи не потрібна наявність мережі. На відміну від переносних моделей, стаціонарні відрізняються розширеним набором функцій та виконують складніші операції за короткий час.

Машинка для перевірки справжності грошей: різновиди стаціонарних моделей

Стаціонарні прилади класифікуються за типом детекції:

  • Інфрачервоні – контроль в ІЧ-світлі. Аналізують зображення, нанесені метамерними фарбами;
  • Ультрафіолетові – перевіряють захисні позначки в УФ-діапазоні. Детекція елементів, виконаних флуоресцентним чорнилом, які при попаданні УФ-випромінювання починають світитися;
  • Магнітні – контролюють магнітні захисні ознаки – малюнки з феромагнітними пігментами;
  • Антістокс – здійснюють контроль "спецелементу І".

Більшість моделей також проводять детекцію за номером, розміром банкноти, оптичною щільністю паперу.

За набором функцій можна назвати:

  • універсальні прилади - проводять комплексний контроль автентичності за 2 і більше типами детекції. До апаратів можна підключати зовнішні пристрої;
  • переглядові – прилад виводить на екран візуальний образ купюри, рішення про її справжність приймає оператор;
  • автоматичні – професійні пристрої, які автоматично обробляють гроші та приймають рішення про їхню справжність.

Машинка для перевірки справжності грошей: різновиди стаціонарних моделей

Придбати обладнання, яке дозволить автоматизувати процеси, пов'язані з обробкою валют, можна в інтернет-магазині Super Money Counters. Компанія надає широкий вибір апаратів від вітчизняних та світових виробників. Машинка для перевірки грошей стане ефективним помічником у роботі з готівкою. Зверніться за допомогою до консультантів SMC. Вони допоможуть вам вибрати оптимальну модель для вашого бізнесу. Сервісний центр компанії здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки, проводить діагностику, ремонт несправностей, заміну комплектуючих деталей.

Телефонуйте за телефонами 044 592-08-08, 099 232-08-08, 063 232-08-08, ми проведемо професійну консультацію та підберемо надійний детектор. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

Вгору