Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Детектор валют Спектр

Детектор Спектр – гарант якісної перевірки готівки

В наш час складно уявити налагоджену роботу касового вузла будь-якої організації, пов'язану з обігом готівки, без професійних апаратів для перевірки банкнот на справжність. Банківське обладнання вітчизняного виробника Spektr за експлуатаційними характеристиками не поступається багатьом світовим брендам, що лідирують. Машинка для перевірки грошей Спектр відрізняється високою точністю роботи, надійністю та довговічністю.

Спектр детектор валют призначений для обробки грошових купюр, документів: акцизних марок, облігацій, посвідчень водія, іншого. Деякі моделі мають додаткові телевізійні та візуальні інструменти. Прилади дозволяють визначити справжність грошей за допомогою вбудованих датчиків УФ ламп. На основі отриманих даних результат про справжність грошей приймає оператор.

Спектр детектор: можливості, характеристики

Детектор спектр розрахований на виявлення підробок при обробці українських гривень, євро, доларів, рублів. Модельний ряд включає техніку для різної цільової спрямованості. Наприклад, портативні переглядові детектори використовують у дрібній торгівлі, інші – у нотаріальних конторах, сфері торгівлі, фінансових установах. Прилад визначає фальшиві банкноти за ознаками люмінесцентних захисних елементів дизайну.

Техніка бренду, представлена у нас на сайті, що здійснює такі види контролю автентичності:

  • ультрафіолетову;
  • інфрачервону перевірку;
  • магнітну, у білому світлі;
  • за оптичною щільністю;
  • контроль наявності мікрознаків.

Будь-яка товарна одиниця бренду Спектр гарантує якісний контроль з наочним процесом, при цьому комплектація передбачає наявність захисних козирків, боковин для очей касира від ультрафіолетового випромінювання.

Спектр детектор валют купити з гарантією за вигідною ціною

Каталог нашого інтернет-магазину містить пристрої, що успішно зарекомендували себе серед торгових марок, відомих на світовому ринку банківського обладнання, такі як Cassida, PRO, DoCash та інші. У нас ви можете детектор валют Спектр купити за ціною, нижчою ніж у конкурентів, так як ми здійснюємо ексклюзивні поставки безпосередньо від виробника, минаючи додаткові витрати від роботи з посередниками.

На спектр детектор поширюється гарантія 12 місяців, ви можете його отримати протягом 3-х робочих днів у будь-який куточок України. Консультанти зорієнтують вас у правильному виборі моделі, що максимально підходить під обороти вашого бізнесу. Купуючи у нас будь-яку одиницю обладнання, ви можете розраховувати на гарантійне сервісне обслуговування, настроювання робочих параметрів, консультації ваших працівників щодо коректної взаємодії з апаратом.

Сортування:
Вгору