Компанія Super-Money-Counters сьогодні: хто ми і чим займаємось

Інтернет-магазин банківського обладнання Super-Money-Counters спеціалізується на продажу в Україні машинок для рахунку та перевірки грошей на справжність, сортуванні, пакуванні купюр та монет, аксесуарів для техніки від найкращих світових виробників. З 2003 року компанія SMC допомагає автоматизувати процеси, пов'язані з перерахунком, детекцією, сортуванням, упаковкою банкнот. Пристрої, представлені в онлайн-каталозі, полегшать роботу співробітникам фінансових організацій, а також будь-яких компаній, які мають справу із середнім та великим оборотом готівки. За рахунок виключення "людського фактора", високої точності та продуктивності пристроїв, ви гарантовано зможете уникнути помилок при підрахунку та детекції справжності грошей.

інтернет магазин банківського обладнання

Як і інші постачальники банківського обладнання, продаж техніки SMC проводить безпосередньо із заводів вітчизняних та зарубіжних виробників. Продаж банківського обладнання від брендів Cassida, Dors, PRO, Спектр, Magner, SBM, DoCash та ін. здійснюється за вигідною для замовника ціною. Крім того, фахівці SMC допомагають правильно налаштувати та ввести обладнання в експлуатацію.

Продаж банківського обладнання: вигідна пропозиція від SMC

Super-Money-Counters постачає техніку для банків, фінансових організацій, магазинів, великих мережевих підприємств, які регулярно працюють із готівкою.

В онлайн-магазині представлені наступні пристрої:

  • лічильники банкнот – пристрої для перерахування грошових знаків. Більшість моделей проводять також перевірку справжності готівки, а лічильники-сортувальники – сортування купюр за різними ознаками. У каталозі представлені лічильники бізнес-класу, портативні, сортувальники, офісні;
  • детектори валют – прилади для контролю автентичності банкнот. У нас можна вибрати моделі автоматичні або переглядові з різними типами детекції – інфрачервоної, ультрафіолетової, магнітної, а також пристрої з комбінованими видами детекції;
  • лічильники монет – апарати для швидкого перерахунку та сортування дріб'язку;
  • пакувальники банкнот – призначені для пакування відсортованих купюр в окремі пачки для їх безпечного транспортування та зберігання;
  • шредери – знищувачі документів, які ретельно подрібнюють папір, дозволяючи зберегти конфіденційну інформацію;
  • аксесуари для банківського обладнання – продаж УФ-ламп, оптико-магнітних миш, візуалізаторів захисних міток, луп, які допомагають ще ефективніше оптимізувати роботу з готівкою.

банковское оборудование продажа

Банківське обладнання – продаж, налаштування функціоналу та інші переваги від SMC

В залежності від виду діяльності компанії та обсягів роботи з готівкою, виникає потреба в технологіях різної потужності та продуктивності. Якщо для невеликих торгових точок досить простих лічильних машинок з мінімальним набором функцій, то для великих банків потрібні прилади високої продуктивності, щоб встигати обробляти великий обсяг купюр. Якщо ви сумніваєтеся, яка саме модель вам підходить, проконсультуйтеся з менеджерами SMC – вони допоможуть визначитися з оптимальним варіантом.

Для наших клієнтів також безкоштовно надаються наступні послуги:

  • підбір оптимальної моделі;
  • налаштування параметрів та адаптація роботи пристрою під потреби замовника;
  • навчання персоналу роботі із пристроями.

продажа банковского оборудования

Постачальники банківського обладнання – ціна, умови співпраці найвигідніше на SMC

Якщо ви шукайте якісне та високопродуктивне банківське обладнання – ціна, умови оплати, доставки, сервіс від Super-Money-Counters вас приємно порадують. SMC здійснює сервісне обслуговування в рамках гарантійного періоду, а за укладенням договору і в післягарантійний період, надає гарантію на кожен товар, у разі чого готові обміняти його. Наші ціни нижчі, ніж у конкурентів, а якість перевірена роками та найбільшими фінансовими організаціями.

Оформляйте замовлення за контактними телефонами вказаними на сайті або в режимі он-лайн через кошик. Звертайтеся до наших спеціалістів. Вони нададуть необхідну інформацію, проконсультують із питань підбору обладнання.