Компанія Super Money Counters дбає, щоб вибір та замовлення обладнання було максимально простим і зручним. Це відноситься і до системи оплати та доставки товарів.

SMC пропонує кілька варіантів оплати покупки. Оформляючи замовлення на лічильники банкнот, детектори валют, сортувальники, аксесуари до банківського обладнання, виберіть найбільш комфортний спосіб оплати:

  • Готівкою. Вигідний варіант при отриманні замовлення з офісу компанії, а також по Києву під час отримання замовлення від нашого кур'єра.

Зверніть увагу! Якщо оплата готівкою здійснюється у представництві служби доставки по Україні додатково сплачуються:

  1. Вартість страховки замовлення (~0,8-1,3% від вартості товару).
  2. Повернення оплати замовлення в офіс інтернет-магазину (~0,8-1,3% від вартості товару).
  • Оплата банківськими картками, банківський переказ: Приват 24 | Відділення будь-якого банку | Термінал | Банківські картки | Рахунок для ПП та юридичних осіб.

способы оплаты

Доставка покупки здійснюється в будь-яке місто України від 1 до 3 робочих днів службою доставки:

  1. Кур'єрською службою "Нова пошта"
  2. Службою доставки вантажів "Автолюкс"
  3. Поштово-логістичною компанією "Meest Express"

Вартість від 40 грн., в залежності від тарифів служби доставки.

Також можна скористатися такими варіантами доставки:

  • самовивіз. Забрати обладнання можна з нашого офісу в будь-який зручний робочий час після оформлення заявки та підтвердження замовлення. Щоб уточнити деталі, зв'яжіться зі спеціалістами компанії за телефонами 044 592-08-08, 099 232-08-08, 063 232-08-08, 067 397-08-08.
    Доставка кур'єром SMC по Києву – +50 грн.

способы доставки

Звертайтеся, фахівці Super Money Counters допоможуть підібрати надійну модель лічильника, детектора, лічильника-сортирувальника для швидкого та ефективного вирішення завдань, пов'язаних із обробкою готівкових коштів.