Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Автоматичний детектор валют

Автоматичний детектор валют – ефективний інструмент виявлення підробок

Автоматичний детектор валют використовується для детекції підроблених банкнот. Він використовується в касах страхових та торгових компаній, оптових складів, гіпермаркетів, банківських відділень та кредитних організацій. Головна перевага такого апарату – висока ефективність виявлення фальшивок. На відміну від інших пристроїв такий детектор валют – автоматичний прилад. Саме він, а не оператор, ухвалює рішення про справжність банкноти. Тому можливість помилки з боку співробітника зведена до мінімуму.

Детектор спрощує підготовку готівки для подальшої інкасації та підвищує швидкість обслуговування клієнтів.

Автоматичний детектор купюр – ефективний захист від підробок

Автоматичний детектор якісно перевіряє гривні, американські долари, євро та інші види валют. Він ефективніший за переглядових детекторів та виконує такі функції:

  • контроль ІЧ-міток в інфрачервоному випромінюванні,
  • контроль за геометричними розмірами та оптичною щільністю,
  • контроль міток в УФ-світлі,
  • магнітну перевірку – контроль міток, виконаних фарбами з феромагнітними властивостями.

Більшість приладів мають русифіковане меню. Завдяки цьому в налаштуваннях можна розібратися без спеціалістів. Застосування декількох методів детекції в одному пристрої підвищують ефективність і захищають касу від фальшивих купюр. Завдяки компактним розмірам приладу заощаджується робочий простір та спрощується робота оператора. Для роботи поза офісом передбачені портативні моделі. Застосовуються для виїзної торгівлі, обслуговування клієнтів на АЗС.

Автоматичний детектор валют купити на SMC

В інтернет-магазині Super Money Counters представлений великий асортимент обладнання для роботи з готівкою за найкращими цінами. Це продукція відомих вітчизняних та зарубіжних брендів: DORS, Cassida, DoCash, PRO, Спектр.

Нашим клієнтам пропонуємо:

  • гарантійне обслуговування,
  • післягарантійний супровід кожного клієнта,
  • пакет безкоштовних послуг. В пакет входять консультації менеджерів, підбір та налаштування обладнання, навчання ваших співробітників роботі на новій техніці.

Ми доставимо ваше замовлення в будь-який регіон України. Мешканці Києва можуть замовити доставку кур'єром SMC.

Сортування:
Вгору