Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Портативний детектор валют

Детектор кишеньковий купюр: окремий клас банківської техніки

У потоці багатозадачності сучасного бізнесу часто виникає потреба у використанні передових технологій для оперативного вирішення поточних завдань. Якщо ваша діяльність пов'язана з торгівлею, експедиторськими та іншими послугами, розрахунок за які ви отримуєте готівкою на місці, то вам буде корисно купити кишеньковий детектор валют, щоб уникнути отримання фальшивих банкнот.

Дані прилади визначають підробки за допомогою вбудованого інфрачервоного випромінювання. Маленькі габарити дозволяють носити пристрій із собою у внутрішній кишені піджака або сумки, а літієва батарея розрахована на тривалий період користування. Детектор валют кишеньковий проводить якісну перевірку готівки щодо підроблених купюр. Він швидко та точно визначить справжність як одиночної банкноти, так і віяла. Залежно від моделі може заряджатися від комп'ютера, мережного або автомобільного адаптера живлення.

Як влаштований детектор валют кишеньковий

Моделі переносних інфрачервоних детекторів утворюють окремий клас, званий портативний детектор валют. Але принцип автентичності залишається таким самим, як у більшості стаціонарних апаратів. Захисні ознаки грошових знаків перевіряються завдяки нанесеним ними ІЧ-метамерним фарбам. Отримані результати відображаються на вбудованому дисплеї із широким кутом огляду. Також на ринку банківського обладнання є моделі, що здійснюють магнітну та ультрафіолетову автентифікацію. Сьогодні детектор купюр кишеньковий має менші габарити в порівнянні з мобільними телефонами, а деякі моделі за розміром не більше маркера.

Можна виділити основні узагальнені технічні характеристики:

  • ергономічність;
  • зручне, просте керування;
  • контрастний, яскравий, дисплей та камера;
  • деякі моделі мають режим зйомки зображення;
  • додаткові функції: диктофон, програвач, радіо, калькулятор.

Як правило, ця портативна техніка якісно виявляє підробки більшості країн світу.

Купити портативний детектор валют вигідно на Super-Money-Counters

Купуючи в нашому інтернет-магазині SMC будь-який товар, ви отримуєте першокласне сервісне обслуговування. З менеджерами можна оперативно зв'язатися по телефонам. Вони доступно пояснять нюанси покупки, що цікавлять вас. Пропонуємо гнучкі спосіб оплати, можливий розрахунок при отриманні товару. Якщо ви вирішили купити портативний детектор валют, то зупиніть свій вибір на нашому магазині і ми заощадимо ваші кошти та час! На всі товари діє гарантія, спеціалісти SMC також проводять сервісне гарантійне обслуговування, можливо післягарантійне обслуговування. Доставляємо замовлення до будь-якої точки України протягом 3-х робочих днів.

Тисячі клієнтів по всій країні вже оцінили рівень сервісу, зробіть це і ви!

Сортування:
Вгору