Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Портативний ультрафіолетовий детектор валют: оперативна перевірка готівки

Ручний ультрафіолетовий детектор валют – портативний апарат для детекції

Підробка грошових одиниць - проблема, з якою доводилося стикатися багатьом підприємствам, організаціям із середнім та великим потоком готівки. Жодна людина не застрахована від отримання фальшивки під час обміну валют, беручи гроші у позики, в інших фінансових ситуаціях. Тому для операцій з готівкою все частіше використовуються спеціальні пристрої – апарати для перевірки грошей, документів на справжність. Для оперативної детекції грошей за будь-яких умов створено спеціальний портативний ручний ультрафіолетовий детектор валют. Особливості обладнання:

  • невеликі габарити та вага, завдяки чому пристрій можна носити з собою в сумці, прикріпивши до пояса, у внутрішній кишені верхнього одягу;
  • мобільність – апарат працює як від електромережі, так і від зарядного акумулятора. Тому використовувати техніку можна не лише в офісі, а й організовуючи виїзні зустрічі, пересувну торгівлю;
  • ергономічність – зручний і простий у використанні, на контрастний яскравий екран виводиться інформація про захисні елементи купюри, дані чітко візуалізуються та легко переглядаються користувачем.

Портативний ультрафіолетовий детектор валют: можливості обладнання

Кишенькові пристрої з ультрафіолетовими датчиками для детекції купюр дозволяють провести наступні операції:

  • визначити справжність/фальшивість як одиночних банкнот, так і віялом;
  • контролювати УФ-захисні ознаки. Даний тип детекції дозволить виявити підробки УФ-міток на купюрах;
  • фотографувати, зберігати знімок УФ-образу банкноти у пам'яті пристрою.

Апарат стане незамінним у роботі співробітників кур'єрських служб, експедиторів, продавців невеликих магазинів, переносних торгових крамниць, приватних підприємців.

Мобільний УФ-детектор – вигідна пропозиція від Super Money Counters

Замовити кишеньковий УФ-детектор для оперативної обробки готівки або інших моделей банківського обладнання можна в інтернет-магазині Super Money Counters. Компанія співпрацює з вітчизняними та зарубіжними виробниками, пропонуючи клієнтам широкий вибір пристроїв для різних сегментів бізнесу. Телефонуйте за контактними телефонами 044 592-08-08, 099 232-08-08, 063 232-08-08, наші консультанти допоможуть підібрати оптимальну модель, нададуть інформацію, що цікавить. Також фахівці Super Money Counters проведуть консультацію для ваших співробітників щодо особливостей роботи з пристроєм. Сервісний центр SMC проводить технічне обслуговування техніки та ремонт несправностей. Звертайтеся, ми підберемо надійний пристрій для вирішення ваших завдань!

Сортування:
Вгору