Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Магнітний детектор валют

Магнітний детектор валют – особливості роботи з обладнанням

Враховуючи прогресуючі технології фальсифікації грошових знаків, визначити справжність купюри без застосування спеціальних апаратів для перевірки грошей неможливо. Сьогодні ринок банківського обладнання пропонує широкий спектр пристроїв із різним набором додаткових функцій. Спеціальна техніка дозволяє не тільки захистити виторг від фальшивки, а й оптимізувати роботу касира.

Автоматичний магнітний детектор валют самостійно визначає справжність купюри завдяки вбудованим магнітним датчикам, відображаючи результат на дисплей.. Переглядовий – передбачає наявність досвіду та спеціальних знань касира, проте нічим не поступається своїм автоматичним колегам, також будучи універсальним пристроєм для контролю справжності євро, доларів, інших купюр.

Магнітний детектор перевірки грошей – забезпечить безпеку бізнесу

У каталозі інтернет-магазину Super Money Counters ви знайдете прилади різного класу та для будь-яких оборотів готівки. Крім якісної магнітної детекції, пропоновані прилади, як правило, виконують ІЧ/УФ контроль, за розміром та оптичною щільністю, а також можуть працювати в стаціонарному та мобільному режимі. У нас ви можете купити прилад для перевірки грошей таких провідних світових брендів:

Обладнання здійснює якісну перевірку банкноти за лічені хвилини. Можливий вибір спрямування подачі купюр, що зручно при обмеженому робочому просторі оператора, що працює з готівкою. Деякі моделі виводять на екран докладний звіт із зазначенням номіналу, валюти, суми, рівня заряду батареї та іншого. Їхні функціональні можливості можна розширити завдяки використанню додаткових аксесуарів.

Детектор для перевірки грошей купити вигідно, оперативно із гарантією

Розглянуті детектори стануть незамінними помічниками для офісів, бухгалтерій, які щодня стикаються з великими потоками готівки. Вони розраховані на тривалий період експлуатації, зводячи до мінімуму людський фактор. На Super-Money-Counters.com.ua ви можете придбати переглядовий або автоматичний детектор перевірки грошей з магнітною детекцією за вигідною ціною з гарантією на пару кліків! Працюємо безпосередньо з постачальниками, встановлюємо конкурентні ціни! На все банківське обладнання діє гарантія.

Якщо для вашого бізнесу необхідно детектор для перевірки грошей купити, ми допоможемо вам з вибором моделі, налаштуванням під параметри користувача, навчанням персоналу та наступним сервісним обслуговуванням. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

Сортування:
Вгору